Засох картридж: що робити?

Засох картридж: що робити?

Невисока вартість і гарна якість друку визначили широку популярність чорно-білих і кольорових струменевих принтерів H. Однак, для пристроїв цієї групи характерні також і деякі недоліки: невисока швидкість друку, а також засихання чорнила в соплах друкуючої головки картриджа. Остання проблема особливо актуальна у випадках довгих простоїв пристрою. Які ж дії зробити, якщо засох струменевий картридж принтера НР? — Ємність з пластмаси з висотою бортика 1 см.; Інструкція, як відновити засохлий картридж принтера H У першу чергу варто зрозуміти особливість роботи картриджа струменевого принтера НР — чим довше він простоює, тим важче його відмочити.

З цієї причини вкрай не рекомендується допускати бездіяльності принтера протягом тривалого періоду часу. Щоб благополучно провести відновлення картриджа, в якому засохли чорнила, потрібно здійснити ряд наступних дій: 1. Якщо час простою картриджа НР не надто тривалий, то можна скористатися найлегшим способом по його відновленню: 1. 1 Налийте в кришку горілку чи інший спиртосодержащий розчин і помістіть картридж в нього так, щоб друкуюча головка була занурена в рідину. 1. 2 відмочується протягом декількох годин;

1. 3 За допомогою шприца продуйте картридж через клапан (отвір близько наклейки-паспорта). 2. Якщо струменевий принтер НР стояв без роботи не один місяць, то краще відразу вдатися до іншого способу: 2. 1 Закип’ятіть воду в чайнику і після цього протягом 10 секунд на відстані 10-15 см. прогрійте друкувальну головку струменем пари; 2. 2 Після цього продувайте картридж шприцом через повітряний клапан;

2. 3 Повторіть пройдений комплекс не менше п’яти разів. 3. У разі невдачі, тобто якщо обробка парою не приносить належного ефекту потрібно відмочити струменевий картридж НР в спеціальних речовинах: кислотний, нейтральний і лужної розчини. Кислотний розчин на 1/10 частину повинен складатися з оцтової кислоти (есенції), 1/10 зі спирту і на 8/10 з дистильованої води.

Розчин нейтрального типу за складом аналогічний кислотному, але замість оцтової кислоти в аналогічній пропорції в нього входить гліцерин. Розчин лужного типу включає в себе компоненти розчину нейтрального типу + 1/10 від загального обсягу аміак, + 7/10 — дистильована вода. 3. 1 Витримуйте в кожному розчині засохлу головку струменевого картриджа НР протягом доби (загальний період троє діб). 3. 2 Після цього продуйте його шприцом через повітряний клапан.

Таким чином, відновити засохлий картридж струменевого принтера H можна трьома способами. Рекомендується починати з більш легкого способу і поступово переходити до більш складного. У статті складність способів відображена в порядку зростання.

Пам’ятайте, що набагато простіше запобігти висиханню печаток головки, ніж його відновлення. Не дозволяйте простоювати картриджу тривалий час без роботи.

Засох картридж: що робити?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!