З чого зробити вібратор?

З чого зробити вібратор?

У вашій сексуального життя глухий кут? Не варто забувати, що в сексі нудьга — перший ворог. Досліджуйте нові території, поекспериментуйте з новими штучками. Причому, для цього зовсім не обов’язково вирушати в магазин «Інтим». Треба просто гарненько пошукати у себе вдома, повідомляє studic.

info. Секс-експертів попросили спорудити іграшки з того, що можна знайти вдома.

І після того, як їх випробували, можемо запевнити: вони здорово піднімають настрій. У сумні заняття любов’ю можна привнести родзинку, якщо підняти інтимний процес трохи вище за допомогою стільця, софи або столика для телевізора (можна навіть використовувати сам телевізор).

Нехай ваша дівчина звісивши попу з предмету меблів за вашим вибором і нехай станеться диво! Свічки головна слабкість жіночої статі.

Недорогі і симпатичні (як дівчата, з якими ви зустрічаєтеся) це відмінний домашній стимулятор. Можна дозволити їй накапати вам на груди гарячого воску, щоб показати свою мужність. Тільки не треба грати в супермена навіть самий відчайдушний герой повинен розуміти, що поливання головного чоловічого достоїнства гарячим воском загрожує!

Краще покажіть подружці свою творчу натуру, зліпивши з воску кілька сексуальних фігурок наприклад, власного генерала в натуральну величину. Для створення садомазо-атмосфери можна використовувати велосипедні ланцюга (мастило, звичайно, треба з них видалити).

Одну причепіть до спинки ліжка, а ще парочку покладіть поруч, щоб зв’язувати вас або партнерку. Можна урізноманітнити відчуття, помістивши одну ланцюг в холодну воду, а іншу в гарячу на півгодини і потім водити ними поперемінно по тілу партнерки і своєму.

Зміна відчуттів дасть оригінальний кайф, а в грошовому вираженні нічого не варто. Закачаєшся! Вийміть гамак з гаража і пустіть в справу. Прикріпіть його до стелі в 120 см над ліжком, а потім продемонструйте партнерці радість сексуального польоту. Якщо ви боїтеся висоти, то зробіть собі зі скотчу ремінь безпеки.

Слідкуйте за тим, щоб не провалитися гідністю в дірки гамака мотузки досить болісно дряпають шкіру! Це одна з найпростіших речей для самостійного споруди. Повірте на слово, вони вам сподобаються куди більше, ніж ті, що можна придбати в секс-шопах, так як ви самі будете вибирати улюблений смак. Найпростішим матеріалом у плані створення форми трусиків виявилася консервована рубана шинка. Салямі і індичатина трималися добре, якщо тільки скибочки не були надто тонкими, ростбіф розвалювався, а хліб виглядав, м’яко кажучи, непривабливо.

Для ласунів рекомендуємо фруктові рулети. Розгорніть пару-трійку рулетів з них вийдуть відмінні тонга. Ваша дама змете їх в мить ока (або ви зметете з дами на вибір). Для повного кайфу рекомендуємо використовувати кілька різних смаків. До числа еротичних варто додати і деякі інші їстівні продукти.

Шоколадний соус, збиті вершки або желе (для желе завжди є місце в сексі!). Їжу можна використовувати на свій розсуд. Наприклад, можна висмоктати з пупка улюбленої яєчний жовток дуже непросто і дуже поживно. Можна використовувати кетчуп замість шоколадного соусу. Можна ловити мовою оливки на животі. Навіть якщо крім картопляного пюре у вас нічого немає, можна обмежитися таким вечерею намазати їм найприємніші частини дамського тіла і запевняємо вас, ніякі тарілки не йдуть в порівняння з жіночими грудьми.

За легендою, свій вібратор був навіть у Клеопатри. Щось подібне можна легко сконструювати навіть в домашніх умовах: він представляв собою довгасту коробочку, наповнену дзижчать бджолами.

З чого зробити вібратор?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!