Виписка з пологового будинку: що потрібно?

Виписка з пологового будинку: що потрібно?

Ось ви і вдома! Ви пройшли довгий і важкий шлях: планування вагітності, дев’ять місяців очікування, пологи. Після виписки з пологового будинку ви відчуваєте себе оновленою, сповненою сил. Для вас почалося нове життя життя разом з маленьким дивом! Але з разом з радістю опинитися вдома разом з малюком, також варто пам’ятати, що Вас чекають і перші труднощі.

Кишкові коліки, неспокійний сон малюка лише мала частина того, через що вам ще належить пройти. Що ж потрібно знати і робити в перший час, щоб ваша радість не затьмарилася нервозністю і хронічною втомою?

Перше і найголовніше Налаштуватися на успішне! Годувати необхідно на вимогу малюка, і, неодмінно, в нічні години теж. Якщо раптом виникає відчуття, що мало молока, потрібно якомога частіше прикладати дитину до грудей! Заспокоїтися, не боятися труднощів, ви все подолаєте! Багато жінок, перші кілька тижнів після пологового будинку зайво тривожаться за новонародженого, із за цього знаходяться в постійній напрузі.

Пам’ятайте, головне, що потрібно зараз малюкові, це ваша любов і турбота. Відпочивайте. Вам необхідно багато відпочивати, багато спати.

Лягайте разом з дитиною і в денні години теж. Це сприятиме успішному годівлі. Малюкові потрібна виспався і задоволена мама. Постарайтеся захистити дитину в перші дні від відвідування сторонніх людей, будь то тітки, дядьки або подруги.

Особливо це стосується відвідувачів з якими або ознаками захворювання (чхання, кашель, герпес на губі і т. д.). Для гармонійного входження в новий світ немовляті потрібно мінімум шуму і суєти. Не відмовляйтеся від допомоги.

Не важливо в чому полягає допомога, будь то похід по магазинах за продуктами, миття підлоги, готування вечері. Дитині потрібна спокійна, весела мама, що знаходиться поряд, а не перевантажена домашніми турботами. Без навичок догляду за дитиною при одночасному веденні домашнього господарства, неможливо бути гарною господинею, люблячою, турботливою матір’ю і дружиною. Купати, сповивати, гладити, стирати, годувати, готувати, убіратьГолова кругом!

Де вже тут пам’ятати про чоловіка і про свою зовнішність. Приготуйте все, що потрібно для малюка ще до пологів (пляшечки, підгузники, аптечку, пелюшки), розкладіть все в певні місця.

Після виписки з пологового будинку. Ви швидко зорієнтуєтеся, де що лежить, і не будете стрімголов шукати потрібні речі. Заздалегідь, в пологовому будинку, запитаєте медсестер, як потрібно купати дитину, сповивати, коли можна виходити гуляти, як обробляти пупкову ранку. Так ви будете більш впевнено почувати себе відразу після приїзду з пологового будинку, маючи необхідні навички.

Через кілька днів після виписки можна виходити гуляти на вулицю. Обов’язково гуляйте разом з дитиною, яка не накладайте цей обов’язок на інших. Всіх справ вдома все одно не переробиш, а свіже повітря піде на користь не тільки дитині, але і мамі. Не хворійте. Чи не вибігайте на балкон роздягнена в холодну погоду.

Ви можете застудити груди. Під час вагітності піддається неабияким випробуванням, відразу після пологів її організм ще не відновився, тому народила жінці потрібно особливо ретельно стежити за своїм здоров’ям.

Не виходьте на роботу в перші пів року життя дитини. Бажано, в першу 1, 5 року.

Зараз ви дуже потрібні своєму малюкові. Робота може почекати, а дитина немає.

Виписка з пологового будинку: що потрібно?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!