У скільки можна завагітніти?

У скільки можна завагітніти?

Наймолодша мама в історії Ліна Медіна народила сина у віці 5 років, 7 місяців і 21 дні. Дії відбувалися в Перу, їй довелося зробити кесарів розтин, так як таз дівчатка не був розвинений. Як завагітніла Ліна, і хто був її дитиною, досі залишається таємницею. Найстарішою мамою в світі є Марія Кармен дель Бусада, вона народила у віці 67 років.

Звичайно, такі випадки ранньої та пізньої вагітності в медичній історії рідкість. Жінка може завагітніти з того моменту, як у неї почалася менструація. Дітородним періодом жінки в середньому вважається період з 16 до 46 років. Описано рідкісні випадки вагітності у дитячому віці або в літньому. Обговорюючи тему про те, у скільки років можна завагітніти, варто згадати про проблему ранніх вагітностей.

Ранніми вагітностями називають вагітність у дівчат, які не досягли 18 років. До цього віку організм жінки ще перебуває на стадії формування. Проблема ранніх вагітностей безпосередньо залежить від нестачі інформації та неосвіченості підлітків у питаннях статевого життя, контрацепції.

Вагітність у дівчаток-підлітків зазвичай визначається досить пізно, так як підлітки несерйозно ставляться до змін у своєму організмі, відсутності менструацій. Вагітність в ранньому віці найчастіше протікає з ускладненнями, загрозою викидня.

В основному дівчаткам підліткам призначають кесарів розтин за великої кількості ризиків. Проблеми ранньої вагітності відбиваються і на дитині: зазвичай він народжується з недостатньою вагою або з патологіями. Вкрай важливо, щоб підлітки отримували достатню кількість інформації про сексуальний розвиток. Найбільш фертильний період у житті жінки від 20 до 24 років. Міцне здоров’я, регулярний цикл і овуляція гарантують високий відсоток можливості зачаття.

Найбільш підходящим для вагітності та пологів вважається вік від 22 від 25 років, коли організм жінки дозрів, тканини еластичні і пологи проходять, за рідкісним винятком, без ускладнень. Вагітність в цьому віці зменшує ризик виникнення раку яєчників і молочної залози. Ймовірність ризику викидня під час вагітності в такому віці мінімальна. Відповідаючи на запитання, у скільки років можна завагітніти, ми хотіли б відзначити ідеальний, в плані психологічної підготовки жінки, вік для вагітності від 25 до 29 років. Щоб післяпологовий період і відновлення організму пройшли легко, в цьому віці вагітній жінці варто подбати про спеціалізовану гімнастики для вагітних, вживанні вітамінів і. Після 30 років фертільноть або здатність до зачаття жінки знижується.

У цьому віці найчастіше жінка вже влаштувала свою кар’єру і готова до сім’ї і дітям. Вагітність у віці від 35 до 39 років спостерігається більш ретельно, оскільки збільшується ризик патологій дитини. проходять не так легко і швидко, як у молодому віці з багатьох причин. Порушується еластичність тканин, може спостерігатися гіпертонія. Успішне виношування дитини віком мами 40-44 років буде прямо залежати від її фізичної підготовки та стану здоров’я. На жаль, близько 33% вагітностей у цьому віці закінчуються викиднями.

Планування у віці 45-49 років має включати в себе детальну діагностику, аналізи. Багато клінік з лікування безпліддя часто вже не беруться допомагати жінкам такого віку, так як лікування може бути неефективним. Значно збільшується ризик народження дитини з хромосомними аномаліями.

Зазвичай після 50 років у жінки настає менопауза. Для зачаття дитини в такому віці, жінки часто вдаються до медичної допомоги, наприклад донорським яйцеклітинам, гормонів і інших препаратів, що збільшує шанс зачаття і які підтримують вагітність. Обговорюючи питання, у скільки років можна завагітніти, в якому віці краще завагітніти, слід врахувати ризики та особливості, пов’язані з кожним віком.

Бажана вагітність в будь-якому віці робить жінку щасливою. Сподобалася стаття?

Поділіться з друзями в соцмережах!.

У скільки можна завагітніти?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!