У якому сузір’ї знаходиться Сонце?

У якому сузір'ї знаходиться Сонце?

Знаки Зодіаку важливі ланки астрологічної системи. У кожної людини є свій сонячний Знак Зодіаку.

Число зодіакальних знаків дорівнює числу місяців у році, тобто дванадцяти. Знаки розташовуються уздовж екліптики великого кола небесної сфери, по якому Сонце рухається протягом року. Знаки Зодіаку показують, в якому секторі було Сонце в момент народження. Положення Сонця в певному Знак Зодіаку грає важливу роль у визначенні характеру і нахилів людини, але занадто часто ця характеристика не підходить за описом. Люди не завжди є типовими представниками своїх знаків Зодіаку.

Слід враховувати положення інших планет, їх взаємодію та багато іншого, розглядаючи гороскоп в цілому. Розташування планет в гороскопі може стати причиною поведінки, не властивого природі того чи іншого знаку Зодіаку. Зустрічається, наприклад, чоловік-Діва, яка не прасує свої шкарпетки, або чоловік-Лев, який не прагне вилізти на перший план.

У такого чоловіка-Діви більшість планет може перебувати в знаку Стрільця або Близнюків, і тоді для нього відшукати свої шкарпетки анітрохи не легше, ніж їх погладити. Що стосується сором’язливого Льва, не схожого на царя звірів, то швидше за все в його гороскопі Меркурій, Венера і Марс знаходяться у водному знаку Рака.

Але, тим не менше, тільки положення Сонця в гороскопі, тобто Знак Зодіаку, визначає емоційну природу людини. До нашого часу через прецесії відбулося зміщення точки весняного рівнодення із сузір’я Овна в сузір’я Риб (переміщення точки на 1 `за кожні 72 роки за 2160 років дає 30`, тобто величину дуги, приписується одному знаку Зодіаку). Тому на сьогоднішній день Сонце знаходиться в сузір’ї Овна з 18 квітня по 14 травня, в сузір’ї Тельця з 14 травня по 21 червня, Близнюків з 21 червня по 20 липня, Рака з 20 липня по 11 серпня, Льва з 11 серпня по 17 вересня, Діви з 17 вересня по 31 жовтня, Терезів з 31 жовтня по 22 листопада, Скорпіона з 22 листопада по 30 листопада (з 30 листопада по 18 грудня Сонце перебуває в сузір’ї Змієносця, яке в число зодіакальних не включене), Стрільця з 18 грудня по 19 січня, Козерога з 19 січня по 16 лютого, Водолія з 16 лютого по 12 березня, Риб з 12 березня по 18 квітня.

Але, віддаючи данину традиції, впродовж багатьох століть і в даний час для складання гороскопів застосовуються розрахунки положення Сонця в знаках Зодіаку так, як це було на початку н. е.. Через високосних років, різних часових поясів та інших факторів точний момент вступу Сонця в той чи інший знак Зодіаку в різні роки трохи відрізняється один від одного. Для визначення точного моменту часу, коли Сонце увійде в певний знак Зодіаку саме в даному році і саме в даній географічній точці Землі, існують спеціальні таблиці ефемериди. Залежно від дати вашого народження, виберіть свій Знак, щоб дізнатися характеристику, що безсумнівно допоможе в саморозвитку і пізнанні свого Я.

У якому сузір’ї знаходиться Сонце?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!