У чому сила любові?

У чому сила любові?

Деякі кажуть, що любов — найбільша сила у всій всесвіту. Що це означає? Хіба любов — сила? Коли ми говоримо про силу, ми представляємо поїзд, який мчить по рейках, або силача, який може підняти автомобіль.

І поїзд, і силач володіють силою, але любов здатна зробити людину набагато сильніше. Коли хтось любить, він хоче зробити для цієї людини все; така природа любові. Мати готова кинутися напереріз автобусу, щоб врятувати свою дитину; існує багато випадків, коли один ціною власного життя рятував одного; не надто сильні люди могли здолати дикого звіра; деякі могли перенести неймовірні труднощі і муки, аби лише врятувати тих, кого вони люблять.

Чи можете ви назвати інші випадки, коли любов виявлялася найбільшою силою у Всесвіті? Що робить любов такої могутньої? Коли ми говоримо про любов, важливо пам’ятати, що існують речі, схожі на любов, які насправді любов’ю аж ніяк не є.

Наприклад, хтось може сказати вам, що любить свого друга, хоча насправді ця людина тільки використовує дружбу для своєї вигоди приймає подарунки свого друга, списує у нього домашні завдання і т. п. Але якщо якась допомога знадобиться одному, то ця людина завжди виявляється занадто зайнятий. Чи назвете ви таке ставлення до одного любов’ю. Отже, що таке любов? Любов це безкорисливе бажання добра іншій людині і прагнення до єдності з ним. Не менш важливо й те, що справжня любов завжди виражає себе у вчинках, а не тільки в словах.

27 квітня. Вчора ввечері я знову сиділа з дідусем, йому стало гірше. Шкіра у нього тепер біла, як простирадло, на якій він лежить, а ліва половина обличчя нерухома. Мова у нього утруднена, і його іноді важко зрозуміти, але він продовжує розповідати мені різні історії. Я сподіваюся, що дідусь не помре.

Мої інші бабуся і дідусь давно померли, я їх не пам’ятаю. Мені буде так сумно, якщо його не стане.

Я люблю його і хочу, щоб він розповідав мені все нові історії, так багато, що довелося б списати ними сто зошитів. Він сказав мені, що в колишні часи люди могли передавати свої традиції наступним поколінням, тільки розповідаючи різні притчі. Тоді молодим людям доводилося запам’ятовувати всі розповіді, які передавали їм їхні старші! Для мене це було б непосильним завданням, я часто не можу запам’ятати навіть одного вірша, який нам задають вивчити до уроку літератури!

Вчора ввечері дідусь говорив зі мною про силу любові. Він сказав, що любов це найбільша сила у всесвіті. Любов перетворює звичайних людей на героїв, слабким надає силу, а тим, кому сумно, дарує радість. Дідусь сказав, що любов володіє такою силою, що вона ніколи не вмирає, і, навіть якщо я не зможу щодня бачити його обличчя, він все одно завжди буде зі мною, тому що він мене любить.

Любов триває вічно. Дідусь сказав, що існують мільйони оповідань про кохання, але це зовсім не обов’язково розповіді про кохання між чоловіком і жінкою. Багато людей можуть глибоко і віддано любити один одного.

Спочатку я не зрозуміла, що він мав на увазі, але він пояснив. Сила любові включає всіх людей, воно може осягнути весь світ. Відомо багато випадків, коли батьки здійснювали неймовірні речі заради своїх дітей. Це теж приклад сили любові. Коли дідусь поцілував мене на ніч, він сказав: «Аня, я хочу, щоб ти подумала, що ти готова зробити заради тих, кого ти любиш, тому що сила любові проявляється в її вчинках.

Не чекай, поки інші люди проявлять свою любов до тебе, люби перше, і ти побачиш, як багато прекрасного повернеться до тебе «. Цікаво, що точно він мав на увазі? Може, він ще поговорить зі мною про це завтра, а, можливо, він хоче, щоб я сама У цьому розібралася. Як ви думаєте, що мав на увазі Анін дідусь? Що ви були б готові зробити для тих, кого ви дуже сильно любите?

Невидима сила любові. Любов можна порівняти з невидимою силою, яка дає людям енергію, щастя і надію. Любов, яку ви даруєте іншим людям, ніколи не зникає безслідно, навіть якщо ви не бачите її результатів. Деякі думають, що їх любов залишається непоміченою, але справа в тому, що віддане вами любов завжди повертається до вас, хоча, можливо, це відбувається не так, як ви очікували. Любов несхожа на чашку, яка виявляється порожньою після кількох ковтків.

Швидше, любов нагадує океан, адже її джерело невичерпне. Просто пам’ятайте: чим більше ви даєте, тим більше до вас повернеться!

Тому даруєте любов і не вважайте того, що ви вже віддали. Запам’ятайте!

Вчитися любити — означає вчитися жити заради інших людей.

У чому сила любові?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!