У чому краще спати?

У чому краще спати?

Здоровий і міцний сон сприяє найкращому відновленню сил і працездатності організму людини, успішного дня і хорошого настрою. Якість сну залежить від багатьох факторів: на чому Ви спите, чи достатньо в кімнаті повітря, чи зручна Ваш одяг для сну? піжама, нічна сорочка, нічна сорочка або топ на бретелях. Показником в якої з перерахованих видів одягу краще спати немає.

Вибирайте, перш за все те, в чому Ви себе будете почувати комфортно. Основне, на що слід звернути увагу при виборі те, що одяг для сну не повинно обмежувати рухів, в іншому випадку вона буде тільки заважати спати. Матеріал для такого одягу бажано вибирати натуральний. Будь-яка обробка повинна бути м’якою, без різних колючих і жорстких прикрас, що може нашкодити шкірі.

Жіночі піжами всього виглядають просто і елегантно, в них дуже зручно спати. Але відразу зверніть увагу на гумку пояса: вона не повинна упиватися в шкіру з такою силою, що на ранок у Вас утворюється добре видима смуга. Крім усього іншого у Вас залишиться відчуття болю і дискомфорту. Великі, рельєфні гудзики на верхній частині піжами можуть перешкодити вашому сну.

Взимку краще підійде піжама з товстих, теплих тканин м’яких на дотик. Для літа можна купити пару піжам з шовку. І не обов’язково, щоб у піжамі були присутні брюки.

Влітку дуже зручно спати в шортиках. Якщо ви вибрали нічну сорочку або топ на бретелях, то подивіться міцно вони пришиті, щоб не довелося робити це знову.

Шви у нічного білизни не повинні бути грубими і недбало Обмітати. Одяг для сну повинна бути не помітних кольорів. Бажано вибирати одяг ніжно-рожевого кольору, блакитних та зелених відтінків. Не забувайте і про розмір: не варто купувати нічний одяг занадто великого розміру в ній легко заплутатися.

Але і меншого розміру, ніж у Вас, також не варто купувати вона буде здавлювати Ваше тіло.

У чому краще спати?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!