Навіщо я народився?

Навіщо я народився?

Антон, кожна людина іноді відчуває себе нещасним. Коли переживає важкі часи.

Або коли його хтось образив. Я знаю, що діти часто сумують, коли їм самотньо, ні з ким поговорити або пограти.

І деякі з них в такі моменти відчувають себе нікому не потрібними. І тоді вони думають: Навіщо я взагалі народився? Але я хочу сказати тобі, Антон, що ти народився не просто так.

Раз ти народився, значить, твої батьки захотіли, щоб ти у них з’явився. Але і це ще не все: я думаю, що і ти сам хотів народитися. Якась частина тебе ще до твого народження щосили прагнула до життя. Деякі люди вірять, що душа людини існує ще до його народження.

І навіть сама вибирає собі сім’ю: чи годяться ці батьки для мене, чи зможу я впоратися? І якщо ти народився, то, значить, вирішив, що з усім впораєшся. І ще: Антон, ніхто не зобов’язаний бути весь час щасливим! Для будь-якої людини нормально іноді відчувати себе нещасним. Я скажу тобі більше: бути щасливим весь час шкідливо.

Бо тоді нам нічого не потрібно робити, і ми перестаємо розвиватися. У той момент, коли ми сумуємо, ми замислюємося про те, як змінити своє життя, щоб стати щасливішими. Коли ти відчуваєш себе не дуже щасливим, уяви, що в тебе є чарівна паличка: чого б ти тоді побажав, щоб стати щасливішими? Це допоможе тобі самому краще зрозуміти свої почуття.

А ще, якщо ти розповіси про них своїм рідним, їм буде легше зрозуміти, чого тобі не вистачає в даний момент, і разом ви зможете придумати, що можна змінити.

Навіщо я народився?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!