Кидати курити?

Кидати курити?

Намір вже творить, тому ваше бажання перший, і, напевно, найважливіший крок до того, щоб кинути курити назавжди. Для когось шлях від щоденних п’яти, десяти чи тридцяти сигарет до повної відмови від них нелегкий, а іноді навіть нездоланний. Хтось може кинути палити без зусиль, і так само непомітно знову повернутися до куріння.

Наш сайт створений для підтримки всіх, хто тільки збирається кинути палити або вже відмовився від сигарет. Адже нікотинова залежність не зникає відразу після останньої затяжки. Ходять чутки, що вона завжди таїться в підсвідомості колишнього курця.

У кожному разі, як показує практика, в перші місяці і навіть роки без куріння дуже легко зірватися і повернутися до щоденної нікотинової дозі. Наше завдання розповісти про засоби і методи, які допоможуть вам впоратися з тягою до куріння, застерегти від ще однієї останньої сигарети. А ваше завдання прислухатися до рекомендацій, і стати некурящим не на дні або місяці, а назавжди.

Сподіваємося, що вам допоможуть кинути палити корисні поради фахівців і відверті розповіді колишніх курців, які змогли подолати нікотинову залежність. Cо часом і ви зможете додати свою історію успіху в розділ. Насамперед, рекомендуємо до прочитання книгу Аллена Карра, яка допомагає звільнитися від шкідливої звички.

Однак не варто переоцінювати її значення це не панацея, і не диво-засіб, а лише керівництво для подальшої роботи над собою. Крім того, на сайті ви знайдете твори інших авторів, а також про куріння та боротьби з ним, різних способах кинути палити, очищенні організму.

Всі оновлення ви зможете отримувати по. Прийнявши рішення кинути курити, вашого повернення до життя без куріння. Спеціальний, який можна встановити в блозі або на сторінці вКонтакте, буде показувати, скільки днів залишилося до цієї важливої дати, а потім скільки днів ви вже не курите. Хтось кидає курити з першої спроби, а хтось з двадцять першою.

Важливо пам’ятати кинути курити можна, і доказом цьому є люди, які вже перемогли нікотинову залежність.

Кидати курити?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!