Як зв’язати жакет?

Як зв'язати жакет?

Завдяки своїй універсальності, в’язаний спицями жакет став невід’ємною частиною жіночого гардероба. Жакет теплий взимку, ажурний невагомий влітку. В’язання жакетів спицями та гачком можливо з вовни, бавовни, льону, віскози і будь-який інший пряжі. Для ажурного витонченого жакета, як звичайно, краще всього використовувати гачок.

Ми збираємо в цьому розділі самі, на наш погляд, цікаві моделі цього виду одягу — в’язаних жакетів. Ви зможете навчитися вив’язувати коси, візерунки, шишечки, ажур спицями та гачком. Майстрині поділяться з вами секретами обробки і порадами з приводу виконання деяких елементів. Жакет може бути як простим, під силу починаючої в’язальниці, так і вишуканим модним прикладом роботи досвідченої майстрині. Тому в даному розділі ви зустрінете і незвичайні складні моделі, і прості повсякденні варіанти на кожен день.

Виберіть вподобану модель і в’яжіть її разом з іншими читачками. Це може виявитися не дуже простою справою, при в’язанні жакетів слід враховувати різні убавленія, додавання петель, але схеми в’язання і поради інших в’язальниць вам допоможуть.

Ми чекаємо ваших порад і коментарів!.

Як зв’язати жакет?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!