Як зв’язати трубу?

Як зв'язати трубу?

Не можна не погодитися з такою закономірністю, що речі, модні колись, знову стають актуальними, тільки в новій інтерпретації. До таких речей можна віднести і шарф-трубу, який набирає популярність.

Треба зізнатися, річ досить романтична. І, якщо чесно сказати, то речі в’язані завжди цінуються, та й більшість жінок із задоволенням носять такий одяг. Варто зауважити, що в’язані речі купити досить дорого, куди простіше самостійно зв’язати шарф трубу. Ще якщо у вас є хустку, ми можемо вам розповісти як красиво зав’язати хустку на голові без яких або зусиль!

Якщо навіть ви в’язати не вмієте і ніколи в руках гачок або спиці не тримали, цьому все ж навчитися можна. Причому це зробити дуже швидко.

Так як же пов’язати спицями шарф-трубу, щоб отримати те, що задумали? Спробуємо з вами розібратися в цьому.

Обов’язково вірте, що все у вас вийде. Вчимося в’язати шарф-трубу спицями Отже, вчимося спицями в’язати шарф-трубу.

Варто звернути вашу увагу на те, що шарф-труба ідеально доречний і в морозну холоднечу, і для періоду проливних дощів. Така річ здатна створити затишок і надає тепло в період осінньої холодної погоди. Та й виглядає подібний аксесуар просто чудово.

Якщо таке рішення дозріє у вас, але як в’язати спицями шарф-трубу ви не знаєте, то варто вивчити інструкцію, яка все описує докладно. Значить, труднощів з в’язанням у вас не повинно бути. Так, і шарф, який пов’язаний своїми руками, носити набагато приємніше, ніж куплений. Вибираючи пряжу (колір і товщина), ви враховуєте свої переваги і бажання, все, на що здатна ваша фантазія.

І вже якщо ви точно захочете шарф пов’язати своїми руками, то не втрачайте час, приступайте до роботи. Інструкція, як в’язати шарф-трубу спицями Головне, на що потрібно звернути увагу в’язка цього аксесуара велика, це додасть шарфу привабливість і вишуканість, перетворить вашу зовнішність, можна сказати, пожвавить ваш образ. Якщо пряжа, яку ви купили, тонка, то потрібно буде в’язати у дві нитки.

Ну, а колір пряжі, звичайно ж, вибираєте ви самі, по вашому смаку і бажанням. Перш, ніж почати в’язати, обов’язково визначитеся з візерунком тієї в’язки, яку будете виконувати.

Досить оригінально виглядатимуть коси і ромби. Всілякі хвилі і гумки також прекрасно будуть виглядати, і радувати око. Слідуючи цим хорошим радам ви зможете зв’язати чудовий і теплий шарф своїми руками. Для нашого зразка шарфа-труби потрібно набрати парна кількість петель.

Виберемо варіант гумки македонської в’язки. Вона здійснюється таким чином: перший ряд чергування, тобто одна лицьова, одна виворітна. Другий ряд в’яжемо так, щоб всі петлі лицьові збіглися з лицьовими, а виворітні в’язати не потрібно взагалі. Їх пропускайте, знімаючи з накидом разом.

Візерунок у третьому ряду повторюється. В’яжіть таким ось чергуванням.

Трохи потренувалися? Тепер буде приступати і до самого шарфу. Нам потрібно буде розрахувати необхідну кількість петель. Дуже часто вибирають варіант, коли шарф-труба в’яжеться в ширину 50 см, а в довжину 60 см.

Для тих, хто в’яже вперше такий шарф, краще вибрати такий варіант. Почніть з ширини і, приблизно, на 50 см вирахуйте необхідне число петель; в’яжіть так само, як було у зразку. Трохи пізніше спробуйте інші зразки і варіанти, тобто які вказані раніше. Але для початку краще випробувати македонську гумку. Хочеться звернути вашу увагу і на те, що якщо вам потрібен інший розмір шарфа, то уважніше поставтеся шарф занадто вузький не варто робити, тому що цей варіант підходить далеко не кожному.

Це залежить і від форми голови, обличчя, та й вік, має далеко немаловажну роль. Виглядати така річ буде не дуже привабливо. Вам, напевно, вже зрозумілий сам процес в’язки подібних шарфів на спицях, також і все необхідне для цього.

Тому, на завершення, хотілося ще нагадати про колір. Адже дівчатам зі світлим волоссям чудово підійдуть кольору теплих тонів і чорні. А темноволосим дівчатам порадимо вибирати краще яскраві тони, які добре можуть підкреслити індивідуальність і стиль. Можна вибрати відтінки зелені та сині. Чудово виглядатимуть червоні, а також білі.

Експериментуйте, не потрібно боятися. Можна спробувати і об’єднати декілька тонів, але для шарфа-труби, це не кращий варіант.

Саме ідеальне рішення для такого шарфа колір однотонний. Це буде актуально і зі смаком. Дуже добре і практично, якщо ви зв’яжете шарф довгий і широкий, тоді його можна буде носити, накривши однією частиною цього шарфа голову, а також іншу частину зібрати гармошкою на плечах.

Таким чином, ваш шарф-труба зробить ваш образ ще більш романтичним. У цьому шарфі зроблених своїми руками і спицями ви будете неперевершеною і загадковою.

Якщо на вулиці дуже холодно, а ви відправляєтеся у справах або ж на прогулянку, то частиною шарфа ви зможете накрити голову, як капюшоном чудовий варіант. Саме цей варіант так цінний в шарфі-трубі.

І якщо ви правильно підберете розмір, колір і нитки, то така річ буде чудово вписуватися до будь-якого вашому стилю і одязі.

Як зв’язати трубу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!