Як зв’язати спідницю для дівчинки?

Як зв'язати спідницю для дівчинки?

Як же матусям подобається наряджати своїх маленьких принцес! Та й самі малятка з дитинства люблять красиво одягатися і радіють новим нарядам, особливо якщо вони пошиті або пов’язані їхньої улюбленої мамою.

Так що варто витратити трохи часу і спробувати пов’язати своїй доні, наприклад, нову спідницю. Тим більше що для цього є безліч важливих причин. Насправді можна нарахувати величезну кількість переваг самостійно в’язаній спідниці для вашої дитини. По-перше, така спідниця несе в собі величезний позитивний заряд вашої любові і тепла, який буде зігрівати вашої дитини, дарувати їй позитивні емоції і відчуття захищеності. По-друге, тільки зв’язавши спідницю самостійно, ви можете бути впевнені, що вона виконана з якісних ниток, які не зашкодять вашій малятку, адже не секрет, що сьогодні в індустрії навіть дитячої моди не завжди використовуються якісні натуральні матеріали, а синтетика може викликати досить сильну алергію та подразнення шкіри у вашій принцеси.

До того ж така спідниця обійдеться вам значно дешевше, ніж куплена, а за якістю буде краще і, головне, безпечніше для вашої дитини. Ще один плюс самостійно пов’язаної вами спідниці це її унікальність. Самостійно зв’язавши спідницю гачком для своєї донечки, ви можете бути впевнені в її ексклюзивності. Тим самим ви розвиваєте смак вашої дівчинки, її індивідуальність. А ще привчаєте її до рукоділля.

Дивлячись на вас, ваша малятко і сама в майбутньому захоче зв’язати не одну спідницю і собі, і, можливо, своїм майбутнім діткам. Бачите, як багато переваг самостійного виготовлення спідниці для вашої малятка. Так що без зайвих слів беремо в руки гачок і приступаємо до в’язання. Для того щоб зв’язати гачком спідницю для вашої малятка, вам знадобиться, перш за все, пряжа, гачок і схема в’язання.

Вибір якості пряжі та розміру гачка залежить від того, яку спідницю ви збираєтеся в’язати. Так, наприклад, якщо ви хочете пов’язати легку літню спідницю на крихту 2-3 років, то вам знадобиться близько 100-150 г натуральної бавовняної пряжі і гачок для в’язання 1, 75 або 2. Також вам потрібен швейний сантиметр для того, щоб виміряти об’єм стегон малятка. Звичайно, якщо у вас досить гарні навички в’язання гачком, ви можете пов’язати спідницю по будь-якій схемі, представленої в інтернеті.

Але якщо вам складно розібратися в складних схемах, ви можете для початку зв’язати найпростішу спідницю. Отже, вимірюємо обсяг стегон майбутньої моделі і в’яжемо з цього розміру звичайнісіньку ланцюжок з простих повітряних петельок. Замикаємо її в кільце і, для міцності пояса, провязиваем два ряди стовпчиками без накиду. Далі, за вашим бажанням, ви можете продовжити пояс на різну ширину.

Так, якщо ви пров’яжете 4-5 стовпчиками з накидом, роблячи проміжки між стовпчиками, то отримаєте одношаровий пояс, в який можна протягнути шнурок. А якщо ви зробите пояс більш широким, провязав 8-10 рядів стовпчиками з накидом (без проміжків), то отримаєте більш широкий пояс, в який, зігнувши його навпіл, можна буде протягнути резинку. Зв’язавши таким чином пояс майбутньої спідниці, починаємо розширення вироби, додаючи в кожному ряду двічі по одному стовпчику на однаковій відстані. В принципі, ви можете пов’язати таким чином (без візерунка) всю спідницю.

А можете використовувати для її прикраси відомий вам візерунок або ажур. Не забувайте тільки про розширення спідниці донизу.

Чим більше петельок ви додасте тим ширше вийде і ваша спідничка. Проявіть свою фантазію, і ви отримаєте унікальний наряд для вашої дівчинки!.

Як зв’язати спідницю для дівчинки?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!