Як зв’язати манишку?

Як зв'язати манишку?

Днями я зв’язала для своєї дочки ще одну манишку, дуже вже це зручна річ :) Один спосіб, як в’язати манишку спицями я вже описувала. Сьогодні розповім, як я це робила в цей раз. Мені знадобилися два мотка пряжі, я вибрала нову для себе, яка називається «дитяча новинка», в її складі немає вовни, а це означає, шия свербіти і колоти НЕ БУДЕ :) Набрала на спиці 94 петлі, ниткою в два складання, пару рядів зв’язала гумкою 2х2 на простих туди і назад, а потім перевела в’язання на кругові спиці і продовжувала вязаать по колу гумкою приблизно 20 см в’яжемо тепер лицьової в’язкою в кожному другому ряду до і після реглан петель робимо додавання, я для цього витягую петлі до і після реглан , так: але можна робити накиди, виберіть, як Вам зручніше.

На фото видно, що одна петелька у мене позначена аж двома маркерами, це я для зручності позначила ще початок кругового ряду. В’яжемо лицьовою в’язкою з додатками приблизно 5-6 см, потім, провязав петлі переду, закриваємо петлі плечей і спинки. Перед в’яжемо прямими і зворотними рядами, в кожному особовому ряду роблячи убавленія на початку і в кінці ряду, для цього пров’язуємо разом 2 і 3 петлю і передостанню з перед-перед останньої (ліньки рахувати :)) Я в’язала так ще прімерно6 см, а потім всі петлі закрила. Вид спереду:

Можна на цьому й закінчити, але я вирішила обв’язати манишку для краси гачком, спочатку просто стовпчиком без накиду, вже в одну нитку: Ось результат моїх праць, доча задоволена, а значить і я теж :)

Як в’язати манишку спицями ви тепер знаєте :) Замість кругових спиць, звичайно, можна використовувати шкарпеткові. Номер моїх спиць 3, 5, номер гачка 2. Фото використовуваних спиць (довжина волосіні 60см, дуже зручно):

Творіть на здоров’я, вірніше для здоров’я ваших діток!.

Як зв’язати манишку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!