Як зв’язати комбінезон?

Як зв'язати комбінезон?

В’яжемо дітям ось такі комбінезончики. З плюсів зручно, дуже красиво, ні у кого таких немає, ніде не купиш =) Купа варіантів, різні нитки зовсім різні комбинезончики!

Перший такий ми завели майже відразу після народження. Після першого прання сушили в рушник (щоб не розтягнувся), в наступні потроху розтягували.

У підсумку цей перший комбінезончик носився аж до трьох місяців! Надалі ми вдосконалили цю модель. В’язані дрібнички для діток продають в інтернет-магазинах, але вони зазвичай позамежно стоять, абсолютно незручні для малюка і мами, виконують суто декоративну функцію.

Ми пропонуємо зв’язати комбінезончик на зріст від 68 см (приблизно з шестимісячного віку). Спиці: 2 мм, гнучкі (з волосінню або інший гнучкою частиною)

Нитки: ми робимо розрахунок для ниток 100 г 300 метрів (м’який акрил). На такий комбінезончик (з шапочкою) потрібно півтора-два мотка ниток. Любимо купувати меланжеві: ніколи не знаєш, яким вийде малюнок. Сюрприз в малюнку плюс красива дрібничка і море задоволення для в’язальниці гарантуємо =) Ось такі комбінезончики ми нав’язали нашій дитині.

До всіх в пару, а то й не одну =) Починаємо в’язати Починаємо в’язати з горловини: набираємо 41 петлю + 2 кромочні.

В’яжемо п’ять рядів панчішної в’язкою, далі один ряд 2 разом, накид, 2 разом, накид, і так до кінця ряду по малюнку. Далі 5 рядів панчішної в’язкою. Стоечка готова. Ділимо на рукавчики, полички і спинку

5 петель лицьових, 1 ізн. , 9 лицьових, 1 ізн. , 9 осіб, 1 ізн. , 9 осіб. , 1 ізн. 5 осіб. Виворітний ряд по малюнку. Всі виворітні ряди будуть однаковими, по малюнку.

16 наступних лицьову рядів провязиваем так: з кожного боку від виворітного петлі додаємо ще по одній петлі. Отже, перший лицьовий ряд виглядатиме як: 5 осіб. , Додаємо петлю, 1 ізн. , Додаємо петлю, 9 осіб. , Додаємо петлю, 1 ізн. , Додаємо петлю і т. д. Потім знімаємо на шпильки петлі рукавців. Це ми будемо робити в процесі в’язання наступного лицьового ряду. Початок ряду це полички, потім йде рукавчик, потім спинка, рукавчик і знову поличка.

Їх розділяє ряд виворітного петель ваш основний орієнтир. Петлі рукавців знімаємо без обрамляють їх виворітного петель. Отже, в’яжемо лицьовій ряд: пров’язуємо лицьові петлі полички і лицьової виворітну петлю перед рукавчиків.

Додаємо дві петлі, а петлі рукавчика знімаємо на шпильку. У цьому ж ряду ми продовжуємо в’язати спинку комбинезончика. Як і раніше, всі лицьові, включаючи виворітну петлю перед другим рукавчиків. Точно також додаємо дві петлі, знімаємо на шпильку петлі рукавчика і довязивайте поличку. Отже, ми виділили рукавчики на шпильки, і продовжуємо в’язати основну частину.

В’яжемо панчішної в’язкою 20 21 см. Переходимо на штанини. Ділимо ряд навпіл, на дві ніжки, ліву і праву. Орієнтуємося так: та частина, де полички, у нас передня, а задня була суцільною.

Штанини в’яжемо кожну окремо. Штанина. Перші шість рядів в’яжемо так. В’яжемо ту штанину, де ряд починається на передній частині комбинезончика. 1-й на початку ряду додаємо одну петлю і врешті теж одну.

2-й додаємо петлю тільки в кінці ряду. 3-й і 5-й як 1-й. 4-й і 6-й як 2-й. Три ряди в’яжемо як зазвичай панчішної в’язкою, всі петлі.

Потім 9 см в’яжемо, поступово звужуючи по краях (тут розрахунок не даю, щоб не пішло спотворення; залежить від ниток і щільності в’язання) так, щоб останній ряд містив 36 петель. Наступні 9 см в’яжемо нічого не збавляючи не додаючи. Потім в’яжемо 12 рядів хусткової в’язкою і приступаємо до закривання.

Для цього ділимо ряд навпіл; кожну половину ряду тепер в’яжемо окремо хусткової в’язкою. У кожному ряду останні дві петлі пров’язуються разом. Коли залишиться 4 петлі закриваємо. Другу штанину в’яжемо як перший, але на перших 6-и рядах з заднього боку ми повинні додати 6 петель, а з передньої 3 (по 1 через ряд).

Переходимо до рукавчиками. У першому ряду додаємо по краях по 2 петлі. 2 ряди провязиваем панчішної в’язкою.

Потім 11 см в’яжемо панчішної в’язкою, звужуючи по краях так, щоб в останньому ряду виявилося 28 петель. В’яжемо хусткової в’язкою 12 рядів. Закриваємо. Ті ж маніпуляції проробляємо з другим рукавчиків. Збірка.

Знаходимо наші штанини. Там у нас утворюються куточки (на схемі відмічені червоними крапками) Ось від них зшиваємо 4 см вгору по передній частині (там, де буде застібка; на схемі зазначено жовтими точками); зшиваємо точно так само задню частину. Потім прошиваємо штанини, зшиваємо рукавчики і пройму місце з’єднання рукава та кофтинки. Обв’язуємо гачком місце для застібки стовпчиком без накиду.

Вшили змійку. Підвернув горловину всередину, зігнувши горлечко по дірочки (повинні вийти зубчики).

Пошили)) Рукавчики можна обв’язати гачком вузький рачій крок. Впевнена, що такий комбінезончик у кожної майстрині вийде красивим, теплим і зручним! Wisenteta 2009 2010,. Всі права захищені.

У разі повного або часткового використання матеріалів сайту активне посилання на джерело обов’язкове.

Як зв’язати комбінезон?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!