Як зв’язати капюшон?

Як зв'язати капюшон?

Будь-яку вещичку, таку як кофточка, жилетка або комбінезон, можна прикрасити в’язаним капюшоном. Ця деталь доповнить виріб і зможе замінити вам шапку в холодну або вітряну погоду. У роботі від вас не буде потрібно багато в’язальних навичок.

Для вив’язування капюшона необхідно використовувати петлі по краю горловини або набирати нові петлі, якщо деталь в’яжеться окремо. Спосіб 1 Підніміть на спиці петлі горловини, бажано з лицьового боку. На початку ряду закріпіть нитку і пров’яжіть спицями 2-3 ряди лицьовій гладдю (гачком стовпчики без накиду). Розділіть горловину на 3 частини: горловина спинки (середина) і 2 полички (краю).

Межі можна відзначити шпильками. Далі переходимо на укорочені ряди: залишають не Провязав кілька петель в кінці ряду (залежно від розміру 4-8 петель), повертаємо роботу, робимо накид і продовжуємо в’язати новий ряд. Останні петлі також повинні залишитися незайманими. В’яжіть укороченими рядами спочатку одну поличку, а потім по горловині спинки перейдіть на другу поличку. Після укорочених рядів продовжуйте в’язати полотно обраним візерунком до потрібної довжини.

Щоб сформувалася верхня частина каптура, в кожному ряду пров’язуйте разом останню петлю середній частині і першу петлю крайній частині, поверніть роботу. Тільки що Провязав петля приєднується до середньої частини. Наприкінці закрийте залишилися петлі. Спосіб 2 Наберіть таку кількість петель, щоб довжина ланцюжка дорівнювала ширині капюшона (орієнтуйтеся по горловині).

Зв’яжіть полотно обраним візерунком, довжина якого повинна відповідати задній частині виробу. Потім по краях деталі наберіть нові петлі і продовжуйте вив’язувати верхню частину.

Останні кілька рядів зробіть укороченими рядами і закрийте петлі.

Як зв’язати капюшон?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!