Як зв’язати гачком?

Як зв'язати гачком?

Привіт, мої дорогі читачки! Приготувала для вас черговий урок, на якому навчу вас в’язати овал гачком. Для чого потрібен овал, запитаєте ви? Все дуже просто! На наступному майстер-класі ми будемо разом в’язати пінетки, в основі підошви яких якраз і використаний овал.

Звичайно, це не єдина його застосування. Наприклад, моя бабуся в’яже овальні килимки з поліетиленових пакетів. Незамінна річ в господарстві, до речі! А скільки є наікрасівейшіх овальних серветок, просто не перелічити) У результаті: треба вміти в’язати овал.

Почнемо Спочатку згадаємо, що собою представляє овал.

Умовно кажучи, це два півкола, розділені між собою прямокутником. за правилом в’язання кола (раз це півколо), і поповнення в рядах будемо робити аналогічно. Не зрозуміло? Зараз розглянемо всі разом зі мною) Починаємо в’язати овал з ланцюжка з повітряних петель. Для прикладу я набираю 15 петель (12 ланцюжок, 3 для підйому):

В’яжеться овал укругову. Але тут, на відміну від в’язання кола, початкова ланцюжок не замикається кругом, а обв’язується з обох сторін. і в 4Ю петлю від гачка починаю в’язати стовпчики з одинм накидом, 10 штук.

В останню петлю в’яжемо одночасно 6 стовпчиків, закругляя ряд: Тепер в’яжемо по протилежній стороні початковій ланцюжка. 10 стовпчиків з / н: В останню петельку в’яжемо 5 стовпчиків (так як один уже був пов’язаний, це 3 петельки підйому). Три петлі підйому і 10 столбіаов з одним накидом в кожен стовпчик попереднього ряду:

На заокругленні ряду в кожен стовпчик попереднього ряду пров’язуємо по два стовпчики = 12. (У думці тримаємо правило кола: у другому ряду подвоюємо кожну петлю). Бока в’яжемо аналогічно.

На заокругленні (де 12 стовпчиків) в’яжемо * два стовпчики з однієї петлі підстави, один стовпчик: Закінчуємо третій ряд також аналогічно. В на півколі (де зараз вже 18 стовпчиків з накидом) в’яжемо * два стовпчики з накидом з однієї петлі підстави, два стовпчики. Повторюємо групу 6 раз = 24 стовпчика.

Закінчуємо ряд. Виходить ось такий овал гачком. Думаю, що алгоритм в’язання зрозумілий. Продовжуємо аналогічно, додавання з боків робимо як у правилі кола.

Якщо овал в’язати стовпчиками без накиду, то з боків у закругленнях ми будемо в’язати по три стовпчики без накиду з кожного боку. Якщо будемо в’язати овал напівстовпчиками з накидом, то в заокругленні в’яжемо по 4 напівстопчиком з кожного боку. Крім пінеток, серветок і килимків, овал можна використовувати для днища сумки або для підставки під гаряче. Фантазуйте і все у вас вийде)

Як почати в’язати гачком. Основні прийоми.

Елемент Ракушка у в’язанні гачком. В’яжемо пишний стовпчик.

Перуанський в’язання брумстік. 1й спосіб

Як зв’язати бабусин квадрат гачком. One Response to Як зв’язати гачком ОВАЛ.

Як зв’язати гачком?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!