Як зв’язати дівчину?

Як зв'язати дівчину?

Як правильно зв’язати руки дев. Як правильно зв’язати руки дівчини?

Базовий елемент шібарі шібарі, як мистецтво еротичного зв’язування мотузкою, з’явилося на початку ХХ століття в Японії, а прабатьком стало мистецтво бойового зв’язування ходзе-дзюцу. Техніка шібарі або бандажа передбачає зв’язування партнера за чіткими стандартами, розглянемо основні правила і основну техніку зв’язування рук. Мотузка з натурального матеріалу з діаметром 6 мм. Синтетичні мотузки гірше тримають вузли, хоча і більш пластичні, до того ж синтетика травмує шкіру, залишаючи слід, схожий на опік.

Дефіцит такий мотузки в нашій країні легко вирішується замовленням в Європі або Японії. Не можна обв’язувати мотузкою шию і пахвові западини. Мотузка повинна бути обв’язана вільно, не пережимати вени, що не упиватися в руки і не тиснути на кісточку зап’ястя.

Всі вузли повинні бути жорсткими, якщо вони будуть вільними, то петля затягнеться і пережмет вени. Потрібно заздалегідь розрахувати, як буде розподілятися навантаження.

Для простих зв’язувань досить декількох хвилин. Як зв’язати руки? 1. Для цього елемента рекомендуємо використовувати петлю стремено.

Цей вузол використовують альпіністи, тому можна бути впевненим у його надійності. Вузол стремено легко підганяється під діаметр і натяг і є незатягівающімся, що знижує травмоопасность. 2. Мотузку складають удвічі, причому потрібно стежити, щоб не було накладок, затям зав’язують вузол, який виглядає приблизно так:

3. Там, де на фото просунути безіменний і середній пальці, потрібно розташувати зап’ястя дівчини, один до одного долонями. Регулюємо натяг петлі:

4. Мотузка навколо зап’ясть повинна щільно притискати долоні один до одного, але не бути надмірно затягнутої. 5. Натяг регулюється по больових відчуттів партнера боляче бути не повинно. 6. 7. Перевірте правильність мотузки: вузли повинні виглядати акуратно і лежати правильно, без перехлестов і неравномерностей; мотузка не повинна бути затягнута туго і доставляти больові відчуття. Неправильна обв’язування може привести до травми через неправильний розподіл навантаження.

У наступних статтях ми розглянемо більш складні прийоми зв’язування дівчини.

Як зв’язати дівчину?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!