Як зв’язати безрукавку?

Як зв'язати безрукавку?

Рубрика: У сьогоднішній статті ви знайдете схему в’язання безрукавки на спицях. Безрукавка в’яжеться нескладно і являє собою один з базових предметів жіночого гардеробу, на який, немов на стрижень, можна нанизати інші деталі, щоб скласти ефектний наряд. А якщо безрукавка має теплий теракотовий колір, як, наприклад, та, яку я збираюся вам сьогодні уявити, то вона обов’язково стане яскравим акцентом. Простота виконання незвичайного дизайну дозволить навіть початківцям в’язальниця зв’язати цю модну елегантну безрукавку. Рекомендована пряжа м’яка, меланжева.

Нижче ви знайдете схему в’язання цієї безрукавки. Виріб складається з двох частин: туніки і пояси з шлевками. Використані візерунки: порожниста гумка, гумка 1х1. Топ має вигляд прямокутника з довжиною 140 сантиметрів, шириною 27 сантиметрів. В’язання безрукавки починається з виконання порожнистої гумки висотою в 2, 5 сантиметра, триває гумкою 2Х2, закінчується знову ж порожнистої гумкою.

Пояс моделі має довжину 140 сантиметрів, виконаний за тією ж технологією: починається з виконання порожнистої гумки висотою в 2, 5 сантиметра, триває гумкою 2Х2, закінчується знову порожнистої гумкою висотою в 2, 5 сантиметра. Зверніть увагу, що всі петлі в останньому ряду закриваються за допомогою штопальної голки! Дві шлевки для пояса в’яжуться тієї ж порожнистої гумкою і закріплюються на виробі на відстані в 18 сантиметрів від коротких крайок і в трьох сантиметрах від кожного з бічних торців безрукавки. Пояс вставляється в шлевки і зав’язується на талії.

Можна це зробити так, як на фотографії, а можна і пошукати власні варіанти. Ось як можна пов’язати безрукавку!

Теплого Вам в’язання!.

Як зв’язати безрукавку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!