Як зрозуміти немовляти?

Як зрозуміти немовляти?

Дуже важливим є питання, яке турбує дуже багатьох мам — достатня чи у жінки лактація, чи вистачає дитині грудного молока. Які ознаки того, що дитина не наїдається? Найперший, найголовніша ознака того, що дитина не отримує достатньої кількості грудного молока це недостатня прибавка маси тіла. Якщо є сумніви, бажано дитини зважувати. Треба брати ваги на прокат або у подружок, і зважувати дитини щодня в один, і теж час — або до годування, або після годування, але щоб це був один і той же варіант.

І дитина повинна додати на першому місяці життя не менше 600 грам на місяць. У цей період вийде, що він спочатку втрачає у вазі, а потім він додає дуже багато. Тому по тижнях ми нарахувати не можемо, але мінімум до ваги від народження він повинен додати 600 грам на місяць. Якщо він додав менше, значить, ми починаємо метушитися. Більше можливо.

А менше — це вже, тоді потрібно робити контрольне годування і дивитися, вистачає грудного молока у мами чи ні. Які інші прояви нестачі грудного молока у матері, як дитина відреагує на це? 1. Дитина неспокійна біля грудей, він буде відриватися від грудей з криком і знову жадібно хапати сосок. 2. Дитина багато робить смоктальних рухів і мало ковтальних.

У нормі дитина повинна 4 рази соснуть і 1 раз проковтнути. 3. Дитина не буде витримувати, покладені 2-3-3, 5-4 години. 4. Дитина буде рідше ходити в туалет — він рідше буде какати і рідше писати, тобто сечовипускання у нього будуть набагато менше, ніж були раніше, коли молока було достатньо.

Скільки разів на добу дитина повинна писати? Дитина першого місяця життя 24 рази на добу, тобто фактично щогодини. Дитина до року має писати 12-14 разів.

Скільки разів на добу дитина повинна какати? Кількість нормального стільця у дитини перших місяців життя на природному вигодовуванні може бути так само часто, як число годувань. Тобто дитина першого місяця життя має право какати стільки разів, скільки він смокче груди. Бо йде рефлекс від губок і від ковтання, перше потрапляння їжі в шлунок, на весь кишечник, і у дитини може бути стілець.

Тому кількість 6-8 разів на добу це абсолютно нормальна кількість стільця. З іншого боку, бувають діти, які какають рідше, і для дитини більш старшого віку нормою вважається від 6 разів на добу до 1 разу на два дні.

Це все норма кількості стільця у дитини.

Як зрозуміти немовляти?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!