Як зрозуміти хімію?

Як зрозуміти хімію?

А. В. Мануйлов, В. І. Родіонов Основи хімії. Інтернет-підручник. Ви зайшли на освітній сайт, в основу якого покладено експериментальний підручник з хімії для 8-11 класів середньої школи.

Тут немає помилки: підручник колись був написаний як для початківців хіміків, так і для випускників шкіл і абітурієнтів. У наступні роки матеріал підручника серйозно перероблявся і розширювався, однак від первинного варіанту незмінним залишилося головне структура розділів, що відображає нашу основну ідею про те, що вивчення хімії має будуватися на основі знань про атом. Заготовки для наступного нашого підручника, перетворилися в другу книгу з двох глав на цьому сайті. Спочатку весь матеріал був розбитий на три рівня, але в інтернет-виданні число рівнів скорочено до двох базового та поглибленого.

Наш базовий рівень цілком достатній для того, щоб зрозуміти, з чим має справу хімія і успішно складати іспити (у тому числі ЄДІ) саме на основі такого розуміння. Поглиблений рівень знайде свого читача серед тих школярів і студентів, які хотіли б «копнути» хімію глибше, ніж дозволяють рамки освітнього стандарту. Поглиблений рівень ми радимо читати разом з 1-м рівнем.

Читач, який бажає освоїти тільки більш легкий базовий рівень, може пропускати розділи 2-го рівня (вони помічені зірочками (**) і надруковані темно-синім шрифтом). При цьому цілісність сприйняття матеріалу не порушується. Сайт постійно поповнюється посиланнями на відеоматеріали з, інших якісних освітніх ресурсів. За допомогою нашого інтернет-підручника можна не тільки починати вивчення хімії «з нуля», а й повторювати предмет для підготовки до серйозних іспитів.

Студентам він допоможе заповнити прогалини у шкільній освіті. до першого видання Глава 1. Початкові хімічні поняття. Глава 2. Будова атома. Глава 3. Хімічна зв’язок і її утворення в хімічній реакції.

Глава 4. Періодичний закон і Періодична таблиця Д. І. Менделєєва. Глава 5. Хімічні реакції.

Глава 6. Кисень. Глава 7. Водень. Вода. Розчини. Глава 8. Найважливіші класи неорганічних сполук.

Глава 1. Термохімія, швидкість хімічної реакції і хімічна рівновага. Глава 2. Поведінка речовин в розчинах. 2. 3 Іонні рівняння. 2. 4 Водневий показник.

Шкала рН. 2. 5 Гідроліз солей. Завдання за матеріалом другої книги. Інтернет-видання суттєво доповнено та виправлено у порівнянні з виданням 1998 Олександр Вікторович Мануйлов к. х. н. , Провідний науковий співробітник Інституту педагогічних досліджень обдарованості дітей РАО, доцент кафедри біомедичної фізики НГУ, професор кафедри хімії СУНЦ НГУ.

Володимир Іванович Родіонов к. х. н. , Викладач кафедри органічної хімії НГУ, начальник підрозділу досвідченого хімічного виробництва Новосибірського інституту органічної хімії СВ РАН. Сайт веде А. В. Мануйлов А. В. Мануйлов, В. І. Родіонов. «Хімія, 8 і 11 класи.

Три рівня навчання «. Новосибірськ: НГУ, 1998 г, 350 с. А. В. Мануйлов, В. І. Родіонов. «Хімія, 9 і 11 класи.

Три рівня навчання «.

Як зрозуміти хімію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!