Як зробити зілля досвіду в Minecraft?

Як зробити зілля досвіду в Minecraft?

За певні досягнення в ході гри, будь то руйнування чужих будівель, перемога над ворожими мобами, зведення свого нового будинку або виконання певної місії, кожному гравцеві нараховується Minecraft досвід. Кількість очок досвіду залежить від складності виконуваного вами дії, тобто за зруйнований блок вам буде нараховано набагато меншу кількість досвіду, ніж за зруйнований будинок.

Набираючи досвід, гравець підвищує свій рівень, а відповідно свої вміння і стає більш спритним, сильним, може швидше виконувати певні дії. Minecraft досвід необхідно вміти правильно використовувати. Розподіл досвіду залежить від самого гравця і від того, яким здібностям і навичкам свого персонажа гравець приділяє більшу увагу. Якщо гравець хоче зробити свого персонажа воїном, то буде покращувати його бойові характеристики, а якщо хорошим будівельникам, то характеристики, які відповідають за більш швидке і якісне побудова будівель.

Щоб швидше набирався досвід і підвищувався рівень, зовсім не обов’язково руйнувати чужі споруди або постійно знищувати мобів, для цього є кілька більш мирних способів. Зробити досвід в Minecraft можна добуваючи корисні копалини, наприклад вугілля. Досвід дають за вдалий крафт або просто за плавку руди або виробництво скла.

Максимум в грі можна розгойдати свого персонажа до 24, 791 рівня, після цього смуга в низу екрану, яка показує кількість досвіду, повністю заповниться і рівень збільшуватися не буде. Набрані очки досвіду можна витратити і на Зачаровиваніе предметів (вашим речам віддадуться додаткові властивості і характеристики, які роблять зброю, обладунки та інші речі унікальними). Одним із способів отримання досвіду є зілля досвіду в Minecraft. Воно дає гравцеві певні очки досвіду (від 3 до 11).

Отримати колбу із зіллям можна абсолютно законно, без різного роду зломів або серверних команд вони продаються у сільських жителів. Просунуті гравці можуть зварити пухирець досвіду самостійно, використовуючи. Крім зілля досвіду існує таке поняття, як

Minecraft ферма досвіду. Вона являє собою звичайну мобоферму, але тварини або в ній розводяться не в цілях отримати їжу, а з метою подальшого їх вбивства і отримання сфер досвіду. В якості таких вихованців найчастіше використовуються скелети, зомбі, павуки і кріпер.

Вони також як і прості тварини Спаун між собою і дають потомство. Вбити ворожих мобів на своїй фермі набагато простіше і безпечніше, оскільки вони нікуди не втечуть і не почнуть на вас нападати.

Як зробити зілля досвіду в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!