Як зробити запит в архів?

Як зробити запит в архів?

Останнім часом в архівний відділ адміністрації Волховського муніципального району Ленінградської області надходить дуже багато дзвінків по телефону і листів електронною поштою з питанням: Як можна зробити запит в архівний відділ, щоб отримати архівний документ? 1. Запит в архівний відділ можна зробити при особистому зверненні громадян до архіву, заповнивши заяву. Архівний відділ адміністрації Волховського муніципального району веде прийом за адресою: м. Волхов, пр. Державіна, будинок 54 (вхід з торця будівлі). Прийомні дні: понеділок і четвер.

Години прийому: з 9. 00 до 16. 30. Перерва: з 12.

30 до 14. 00. Телефон: (8-81363) 71501. 2. Запит в архівний відділ можна надіслати поштовим відправленням за адресою: пр. Державіна, будинок 54, м. Волхов, Ленінградська область, 187400.

3. Запит в архівний відділ можна вислати електронною поштою. E-mail: Ця електронна адреса e-mail захищена від спам-ботів, Вам необхідно включити Javascript для його перегляду.

Запити, надіслані поштою або електронною поштою, повинні містити: прізвище, ім’я, по батькові, (при необхідності — зміна ПІБ із зазначенням дати зміни), рік народження, паспортні дані, адреса реєстрації місця проживання заявника; дата відправлення запиту. Заява, надіслане поштою, підписується заявником особисто. — Про утворення назва та адреса навчального закладу, факультет, групи, спеціальність, дата вступу і закінчення навчання; — про стаж роботи, розмір заробітної плати повна назва, відомча підпорядкованість та адреса організації, час роботи, в якості кого працював, всі зміни прізвища з зазначенням дат зміни; — інші відомості, що дозволяють здійснити пошук документів. Для виконання запиту з видачі архівних довідок, архівних виписок і копій архівних документів, що підтверджують право на землю та інші майнові права, в запиті необхідно вказати: — реквізити запитуваного документа (дата, реєстраційний номер розпорядчого акта, яким органом видано документ); назва населеного пункту , де знаходиться (знаходився) земельну ділянку, будинок (квартира); — інші необхідні для виконання запиту відомості з документів (свідоцтва про муніципальної реєстрації права на нерухоме майно (будинок і т. д.), витяги з протоколів органів влади, договору про надання земельної ділянки, договору купівлі-продажу і т. д.). У разі необхідності заявник додає до письмового запиту (заяви) відповідні копії документів (наприклад, при виконанні запиту за пільговим стажу бажано додати копії сторінок трудової книжки із записами за запитуваний період). Відомості, що містять персональні дані про третіх осіб, надаються уповноваженій особі на підставі довіреності, посвідченої в установленому порядку. Юридичні особи направляють запит, оформлений на офіційному бланку організації, що містить відомості про найменування організації та юридична адреса організації.

Запит підписується керівником юридичної особи і завіряється печаткою організації. Запити соціально-правового та тематичного характеру організації або громадянина виконуються архівним відділом безкоштовно.

Термін виконання запитів 30 днів з дня реєстрації звернення. Бланк заяви та більш детальну інформацію по виконанню запитів фізичних та юридичних осіб Ви можете отримати на офіційному сайті адміністрації Волховського муніципального району Ленінградської області ввв. voikhov-raion. ру Муніципальні послуги Архівний відділ.

Як зробити запит в архів?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!