Як зробити залізницю?

Як зробити залізницю?

Можливість зробити американські гірки в Minecraft визначається можливістю побудувати електричну залізницю і фантазією гравця. Про фантазію нічого не буду говорити, а от про залізницю можна додати кілька слів. Спочатку із залізних злитків Крафт вагонетку, яка буде основним засобом пересування по залізниці, та рейки (із залізних злитків і палиць). Таким способом можна побудувати звичайні шляхи, для поїздки за якими буде постійно турбуватися вугілля.

Якщо ж побудувати електричні шляху, то ніяких витрат палива для поїздок по ним не знадобиться. Але для будівництва електричної залізниці знадобляться прості рейки, електричні та натискні рейки (для активування електричних) або червоні факели і важелі, якими теж можна активувати електричні рейки. Для отримання електричних рейок необхідні 6 золотих злитків, палиця і червоний пил, розташувати які слід так: Нажімниє ж рейки, які активують електричні, Крафт із залізних злитків, нажімной піти і червоного пилу:

Далі включається фантазія гравця, що дозволяє побудувати гірки різної конфігурації, але при прокладанні шляхів необхідно через кожні 25 блоків вставляти натискні та електричні рейки, які будуть надавати вагонетці додаткову енергію. При підйомі на самий верх електричні рейки треба буде вставляти частіше і краще навіть по кілька відразу.

А ось один із прикладів, які американські гірки можна побудувати (у відео активаторами електричних рейок служать червоні факели, що стоять поряд з коліями).

Як зробити залізницю?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!