Як зробити заливку?

Як зробити заливку?

Як зробити заливку зображення кольором в Фотошопі? Зображення можна залити фарбою будь-якого кольору. Можна додати колір старого паперу, відтінку сангіни або колір, який ви віддаєте перевагу. 1. Відкрийте зображення ereulok copy 2. tif. 2. Клацніть на кнопці основного кольору, на панелі інструментів.

3. У діалоговому вікні, Color icker (Палітра кольорів) виберіть потрібний колір і клацніть на кнопці ОК. 4. Виконайте команду Edit — Fill (Правка — Заливка).

5. У діалоговому вікні, Fill задайте значення параметрів: 6. Клацніть на кнопці ОК, і виконається заливка зображення (див.

файл ereulok 2. tif на компакт-диску). Зображення можна також зробити контурним, для робіт в акварелі, олійного живопису, для монтажу та інших цілей. 1. Відкрийте файл ereulok. tif з компакт-диска. 2. Виконайте команду Filter — Stylize — Find Edges (Фільтр — Стилізація — Виділити краю).

3. Переведіть зображення в градації сірого командою Image — Mode — Grayscale (Зображення — Режим — Градації сірого). 4. Для того щоб створити контур малюнка, зображення необхідно почистити інструментом Brush. Білим кольором видаліть темні плями, а чорним поправте лінії контура. Активізуйте інструмент Brush. виберіть білий колір для очищення зображення і потім чорний для поправки контуру малюнка.

5. Збережіть зображення, давши файлу ім’я ereulok 1. tif. 6. Для роботи з кольором переведіть зображення в режим RGB.

Основні етапи роботи представлені файлами на компакт-диску, використовуйте їх для порівняння.

Як зробити заливку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!