Як зробити з паперу руку?

Як зробити з паперу руку?

Захоплені ви мистецтвом орігамі або тільки з ним познайомилися, вам сподобається цей майстер-клас з виготовлення паперової руки. Виглядає ця рука не тільки цікаво і забавно, але для деяких можливо і страхітливо. Можна цю паперову іграшку використовувати в різних цілях — як іграшку, просто як роботу своїми руками або як доповнення до подарунка одному.

Зібрати паперову руку не дуже складно. 1. Приготуйте квадратний аркуш паперу. Чим тонше папір, тим краще, тому що її буде простіше зігнути. 2. Паперовий квадрат зігніть по діагоналі, щоб отримати трикутник. Тепер зігніть по іншій діагоналі.

3. Розгорніть заготівлю і зігніть вздовж, а потім впоперек. 4. Зробіть подвійний трикутник, використовуючи наперед приготовані згини (див.

відео). Розпряміть краю трикутника і складіть його навпіл. (Це схоже на основу паперової водяній бомбочки) 5. Тепер загніть кути в праву сторону. 6. Ще раз зігніть вправо кути і розпрямите (поверніться в 1 крок назад). * Якщо загинати кути в ліву сторону, то ви почнете робити ліву руку.

Тепер з трикутника потрібно зробити гармошку. Щоб вона була рівною, дотримуйтесь наступної інструкції. 7. Верхній кут загніть до протилежного краю. Розпряміть — у вас вийшов згин, що йде посередині трикутника.

8. До згину посередині зігніть той же самий кінець. 9. Протилежну сторону також зігніть до лінії згину. 10.

Край зігнутою протилежній частині зігніть до верху. 11. Кут на іншій стороні також зігніть, але вниз.

12. Переверніть фігуру. 13. Тепер потрібно підігнути край, де вершина трикутника до середини фігури.

14. Той же самий прийом повторіть для протилежної межі.

У вас повинна вийти трикутна гармошка. 15. Розгорніть всю фігуру, щоб у вас вийшов знову трикутник (перевірте збоку, якщо є 4 кінця). 16.

Нижній куточок загніть догори. Для орієнтиру можете використовувати крайню верхню вертикальну лінію згину. 17. Знову почніть робити гармошку.

Лінії згину вже є, так що буде просто. 18.

Кінці тепер потрібно розсунути. Їх буде п’ять — кожен кінець це окремий палець вашої паперової руки.

Можна сказати, що найскладніший шлях пройдено. Далі йде завершальний етап, в якому ви додасте фігурі більш реалістичний вигляд. * Можете зробити кігті, трохи загнув кінчики готових паперових пальців. 19.

Надаємо обсяг пальців. Для цього можете почати зі згинання навпіл кожної кінцівки паперової руки. Кінець великого пальця зігніть усередину, і потім зігніть палець навпіл.

20. Почніть робити суглоби для кожного пальця. Ось ще один відео урок з виготовлення паперової руки скелета. Варіант 1 Цю паперову руку створив Пітер Каллесен (данський архітектор). Він використовує тільки папір, клей і ножиці, і створює з них цікаві постаті, які зі сміливістю можна назвати творами мистецтв.

Для даної роботи він вирізав з паперу долоню, і далі створив кисть зі шматочків склеєної паперу. Варіант 2 Цю паперову руку зробити дуже просто. Уважно погляньте на картинку, і ви все зрозумієте. Треба лише вирізати всі елементи паперової руки (долоня, частини пальців), і далі з’єднати їх, використовуючи клей, скотч або нитки. Варіант 3 А ось як можна зробити паперову руку з згорнутих шматочків газети, картону, клею і трохи пап’є-маше.

Можна використовувати власну руку, щоб зробити трубочки з газети потрібного діаметру і довжини. З картону виріжте долоню і приклейте газетні «пальці» до неї. Трохи зігніть пальці паперової руки, щоб додати їм більш реалістичний вигляд.

Можете використовувати клей для закріплення згинів. Далі за допомогою паперових серветок почніть «огортати» руку.

Де потрібно відріжте, і подровняйте, і у вас вийде хороша паперова рука.

Як зробити з паперу руку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!