Як зробити з паперу кігті?

Як зробити з паперу кігті?

СКАЧАТИ ВСІ КНИГИ ПО ОРИГАМИ БЕЗКОШТОВНО Зараз ми будемо вчитися тому, як зробити кігті з паперу як у росомахи. І у нас повинно вийти так, як на цьому фото:

Напевно багато хто з сучасних дітей пам’ятають фільм Люди X, де головний герой мав кігті як у росомахи. Проте старші діти, підлітки, і їхні батьки пам’ятають іншого художнього персонажа з подібними кігтями Фреді Крюгера. Як би там не було, а сьогодні ми з вами буем вчитися робити подібні кігті з паперу.

Для роботи нам знадобиться звичайний аркуш паперу формату А4 (або вирвіть лист з альбому). На худий кінець можна взяти звичайний аркуш із зошита, але в цьому випадку кігті вийдуть маленькими.

А нам же хочеться, щоб вони були великими, довгими, щоб ними можна було полякати всіх оточуючих))) Отже, дивимося відео Кігті росомахи їхні папери і робимо в точності так само, як показано на це відео.

А тепер для тих, хто не зрозумів на відео, ми представляємо фото-схему створення кігтів з паперу. 1) Лист формату А4 згинаємо таким чином, щоб вийшла така заготовка. 2) Тепер верхній кінець заготовки загинаємо і з’єднуємо з правим краєм так, щоб вийшла ось така заготовка. 3) Тепер лівий край нижньої половини заготовки загинаємо до розділової лінії.

І слідом таким же чином загинаємо правий край нижньої половини. 4) Наступним етапом беремо нижній край заготовки і загинаємо його вгору, щоб вийшло також, як на цьому фото. 5) Зараз складаємо заготовку навпіл по середній лінії, потім знову її розгинаємо й, що намітилася лінію прокреслює, або просто запам’ятовуємо. Далі ми будемо до неї загинати половинки. 6) Ну а ось тепер ми беремо праву половинку заготовки і згинаємо її кінцем вниз, краєм до середньої лінії, яку ми раніше провели повинно вийти так, як на фото нижче.

7) А далі праву частину заготовки загинаємо справа наліво ще раз. І ще раз. 8) Тепер в центрі верхньої частини паперової заготовки робимо невелике поглиблення. І туди вставляємо вільний край заготовки.

9) Повинна вийти ось така проміжна заготовка. 10) Далі у верхній частині це заготовки розсовуємо два шари паперу, роблячи невелике заглиблення.

І в це поглиблення вставляємо свій палець, таким чином одягаючи як би кіготь на свій палець. Ось наш кіготь з паперу і готовий.

Як зробити з паперу кігті?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!