Як зробити вогонь в Фотошопі (Photoshop)?

Як зробити вогонь в Фотошопі (Photoshop)?

Отже, спробуємо намалювати простий вогонь у фотошопі. Звичайно, йому далеко від реального, але загальні принципи стануть ясні. Отже, за роботу. Насамперед створюємо новий документ (Ctrl + N) розміром 400 * 400 пікселів. Тепер зафарбуйте фоновий шар чорним кольором.

Для цього виставте чорний колір для Foreground color, як на малюнку, і просто натисніть Shift + F5, у вікні натисніть ОК. Тепер сдубліруйте наш шар (Ctrl + J). Знову поверніть білий колір для Foreground color, як показано на малюнку: Далі виберіть у головному меню Filter-Render-Clouds. Якщо результат вас не задовольнив, тисніть Ctrl + F до тих пір, поки у вас не вийти приблизно так (приблизно однакове розподіл темних і світлих ділянок):

Далі ми повинні видалити зайві ділянки. Я використовував інструмент Eraser Tool (E) і велику м’яку кисть: Тепер за допомогою фільтра Liquify (Ctrl + Shift + XPілі Filter-Liquify) витягніть деякі ділянки вогню, по вашому розсуду, адже це творчість =)

Поміняємо трохи кольору. Виберіть у головному меню Image-Adjusnments-Gradient Map: Знову скопіюйте ваш шар (Ctrl + J) і застосуєте до нього розмиття (Filter-Blur-Gaussian Blur), радіус розмиття поставте рівним 10 пікселям. Тепер поміняйте режим змішування шару з Normal на Screen:

На цьому можна було і закінчити, але я пішов трохи далі. Активуйте другий зверху шар і за допомогою Elliptical Marquee Tool (M) виділіть декілька ділянок, 2-4, не більше. Щоб виділити кілька гуртків, при виділенні затисніть Shift.

Натисніть Ctrl + J, щоб створити новий шар з виділених ділянок. Тепер розмажте ці ділянки за допомогою фільтра

Liquify. Це будуть наші сполохи.

Можна їх також ризмить при попощі фільтра Filter-Blur-Gaussian Blur, радіус приблизно 2-3 пікселя. А ось і кінцевий результат.

Як зробити вогонь в Фотошопі (Photoshop)?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!