Як зробити віскі?

Як зробити віскі?

Як зробити домашній віскі? Таким питанням задаються багато любителів своїх. Віскі в домашніх умовах можна зробити і самому, але для цього потрібно трошки терпіння і трішки попрацювати. І так розберемо спочатку, що ж це за напій такий. Віскі відноситься до міцних в середньому 45% алкогольних напоїв, але деякі марки можуть містити й до 60% спирту.

Такий напій має своєрідний аромат, який виходить з різних видів зерна: кукурудза, пшениця, жито, ячмінь. Якщо коротко говорити, то використовуючи ячмінний солод, в комплексі з іншими зерновими запарюють брагу, двічі переганяють і настоюють обпалених дубових бочках не менше трьох років. Батьківщиною віскі є Ірландія і Шотландія. Справжній напій має свою цінність, тому багато комерсантів намагаються підробити всілякими методами цей незвичайний напій і продають, як оригінал.

Тому, щоб не викидати гроші на вітер пропоную рецепт, як зробити домашній віскі самому і в домашніх умовах. Повірте, нічого складного немає. І так почнемо. Солод ячмінний (5. 6 кілограма)

Кукурудза (6. 4 кілограми) Борошно пшеничне Спиртові дріжджі Вода Бочка дубова або тирсу дубові. Ємність на 40 літрів Для того, щоб зробити віскі в домашніх умовах, як Ви вже зрозуміли потрібно придбати всі компоненти, але якщо більшість можна купити, то солод ячмінний в магазині не продається і його потрібно зробити самому, а без нього ніяк. Солод ячмінний.

Для цього потрібно перебрати зерна ячменю, очистити і висушити. Потім його замочують, після цього розсипають на поверхні товщиною 5 см і пророщують до 10 днів. Потім пророщений ячмінь (солод) потрібно висушити і перемолоти. У Шотландії в процесі сушіння використовують дим від згорання деревного вугілля, торфу, букових стружок.

У них так виходить копчене зерно, надалі ці аромати передаються готовому віскі. В інших країнах солод для віскі НЕ коптять, так, що в домашніх умовах можна без цього обійтися. Отримання сусла. З кукурудзи роблять крупу (можна купити готову крупу з кукурудзи) і разом з пшеничним борошном засипають в емальовану каструлю.

У каструлю наливають кип’ячену воду, ставлять на вогонь і варять п’ять годин, незабивая періодично помішувати. атем прибирають з вогню для охолодження до температури 35-40 `C У каструлі вийде така рідка однорідна кашка. Після охолодження додають ячмінний солод і. Дріжджі попередньо розімніть у невеликій кількості води. Тепер все це потрібно гарненько перемішати, накрити кришкою, огорнути ганчірками і на недельку в теплі залишити для бродіння. Готову брагу проціджують через марлю в самогонний апарат для перегонки.

У будь-якому випадку для якісного самогону використовуйте сухопарник. Для більш високої якості віскі в домашніх умовах, отриманий самогон, переганяють ще раз. Після цього обов’язково зробіть отриманого спирту від сивушних масел і різних домішок. Витримка віскі. Отриманий очищений самогон повинен мати не менше 50% спирту.

Ось його тепер потрібно налити в обпалену дубову бочку, герметично закрити і поставити в підвал. Якщо під рукою такий бочки немає, то можна використовувати дубові тирсу. Їх кладуть на дно скляної тари, наливають очищений самогон, герметично закривають і виносять також у підвал. Віскі в домашніх умовах витримують не менше року.

При серійному виробництві в спеціальних підвалах віскі витримують не менше трьох років. Думаю я для Вас докладно і доступно розповів, як зробити домашній віскі.

Зрозуміло, що потрібно терпіння, але зате Ваш віскі буде дійсно натуральним напоєм (без хімії), приготований в домашніх умовах. ДРУЗІ!

ВСТАВТЕ СВІЙ ЕЛ. АДРЕСА І ЗАВЖДИ БУДЕТЕ ОТРИМУВАТИ СВІЖІ, ЦІКАВІ СТАТТІ БЕЗКОШТОВНО!.

Як зробити віскі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!