Як зробити вішалку своїми руками?

Як зробити вішалку своїми руками?

Довжина вішалки повинна дорівнювати або бути трохи менше ширини одягу в плечах. Якщо вішалка менше потрібного розміру, можливо витягування плеча одягу, а так само вона буде часто звалюватися. Якщо довжина вішалки значно більше витягується матеріал на рукаві.

Чим ширше плече у вішалки, тим привабливіше виглядає товар і тим менші навантаження відчуває матеріал одягу. Для важкого одягу потрібно використовувати найбільш міцні вішалки.

Перекладина в стандарті встановлюється на універсальні моделі значно збільшує їх міцність. верхній одяг (пальто, костюми, куртки); одяг зі шкіри та хутра, важкий трикотаж; краватки, шкарпетки і т. д. Для верхнього одягу використовуються універсальні вішалки плічка. Основні особливості їх конструкції: Перекладина для брюк, що збільшує міцність конструкції;

Досить широке плече для захисту матеріалу від витягування. Подібні моделі представлені у нас трьома колекціями Класичні, Сучасні і З широким плечем. У колекціях є моделі довжиною від 30 до 48 сантиметрів, що дозволяє підібрати вішалки для одягу будь-якого розміру.

Вішалки оснащені перекладинами для брюк, що зручно для зберігання і демонстрації костюмів. Вішалки для одягу зі шкіри та хутра, важкого трикотажу. Шкіра, хутро і важкий трикотаж особливо вимогливі до вішалок.

Для цих груп одягу ми рекомендуємо використовувати універсальні вішалки з максимально можливою шириною плеча. Слід так само приділити особливу увагу відповідності довжини вішалки і розміру одягу.

Найбільш придатними будуть моделі з колекції З широким плечем, яка представлена вішалками довжиною від 42 до 48 сантиметрів і шириною плеча від 5 до 6, 5 сантиметрів. Вішалки оснащені перекладинами для брюк, що зручно для зберігання і демонстрації костюмів.

Для легкого одягу застосування універсальних вішалок не завжди виправдано, оскільки вони займають багато місця на вешалах і досить дороги. Пропонована колекція Для легкого одягу включає моделі довжиною від 38 до 47 сантиметрів.

Невелика ширина вішалок дозволяє розмістити багато одягу на невеликому просторі. Вішалки оснащені зручними гачками, перекладинами і відмінно підходять для топів, блуз, сорочок, майок, легкого плаття та одягу на бретельках.

У колекції Для спідниць і штанів представлені універсальні вішалки з Прищепа для спідниць і штанів і спеціальні перекидні вішалки для брюк. Можливість переміщати щепи, а так само вибирати вішалки з різною довжиною перекладини дозволяє зручно розвісити спідниці та брюки різних довжин і розмірів. Перекидні вішалки з поролоном на перекладині захистять брюки від зминання, а утримувачі і затиски від падіння при транспортуванні. Прозора вішалка для білизни С 048 довжиною 27, 5 сантиметрів має безліч зручних гачків.

Відмінно підходить для демонстрації нижньої білизни, а так само купальників. У колекції Для краваток і шкарпеток представлені вішалки, які дозволять розвісити краватки, шкарпетки, хустки шарфи найкращим чином.

Моделі для шкарпеток існують в декількох варіантах: для виробів з картонним ярликом і без.

Як зробити вішалку своїми руками?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!