Як зробити відро в Minecraft?

Як зробити відро в Minecraft?

Щоб зачерпнути / вилити рідину потрібно натиснути ПКМ (Права кнопка миші). Не забувайте, зачерпнути можна тільки джерело, а блоки рідин прозорі для прицілу цілитися потрібно в стінку / дно водойми, з якого ви берете рідину. Для отримання потрібно близько підійти до і натиснути ПКМ (Права кнопка миші). З однієї корови можна отримати необмежену кількість молока. Молоко можна випити (воно зніме всі) це єдиний спосіб звільнити відро з молоком, не вдаючись до Крафту (в процесі якого відро також звільняється).

За допомогою двох відер води можна зробити водойму будь-якої площі (аж до нескінченності), використовуючи властивість «клонування» джерел води. Порожні відра складаються в стопки, однак відро з водою, лавою або молоком немає. За допомогою 10 відер лави і відра води можна «побудувати» портал в, не маючи.

Так само можна «побудувати» портал за допомогою одного відра, однак поруч має бути водойму і озеро лави. Таким чином можна побудувати портал, не маючи в своєму розпорядженні, дозволяючи побудувати його навіть на початкових стадіях гри (досить добути 4 залізних злитка і).

Як зробити відро в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!