Як зробити відео для телефону?

Як зробити відео для телефону?

Ні для кого не секрет, що мобільний телефон вже давно перестав бути виключно засобом зв’язку. В даний час ми з задоволенням використовуємо його як фотоапарат, mp3 плеєра, диктофона і т. д. Неможливо передбачити, чим стане для нас цей пристрій через кілька років, адже його можливості зростають з геометричною прогресією. Проте до цих пір багато користувачів стикаються з поширеною проблемою відтворення відео в телефоні. Мова йде саме про зовнішні відеофайлах, які ми хочемо закачати і переглянути в своєму мобільному.

Основна причина полягає у відсутності підтримки телефоном потрібного формату файлу. Найчастіше можливості телефону розраховані на перегляд відео в спеціальному 3gp форматі, і для того, щоб його отримати, ми повинні конвертувати відео для телефону. У даній статті ми постараємося розповісти, як це можна зробити. Для того, щоб конвертувати відео для телефону в 3gp формат, необхідно спеціалізоване програмне забезпечення.

Ми рекомендуємо використовувати новий продукт від AMS Software 3G Конвертор Ультра. По-перше, дана утиліта оснащена всім необхідним інструментарієм для конвертації відео. По-друге, вона має зручний російськомовний інтерфейс з системою гнучко настроюються опцій, що дозволяє її освоїти буквально за кілька застосувань. дозволяє не тільки конвертувати відео для телефону, але і для плеєрів та ігрових приставок. Програма включає готові пресети відео для моделей телефонів різних марок (Nokia, BlackBerry, Samsung, LG, Motorola, Apple та ін.) Відмінною особливістю 3G конвертора є підтримка всіх відомих форматів відео (AVI, MG, M 4, MKV, VOB, 3G, 3G2, WMV, MOV, FLV, PSP, H261, H263, H264, M4V, M EG, MTV і т. д .), а також висока швидкість обробки даних.

За допомогою програми можна легко обрізати і склеїти відеофрагменти, і зберегти його в різних аудіо форматах. Для того, щоб конвертувати відео для телефону, потрібно виконати кілька нескладних дій. Спочатку виберіть потрібний відеофайл, натиснувши кнопку «Додати».

Далі відкрийте розділ «Конвертувати для» і вкажіть марку та модель вашого телефону. У розділі «Параметри» ви можете вручну змінити характеристики створюваного відео. Потім натисніть кнопку «Почати конвертацію». Таким чином, виконавши декілька нескладних дій, ви зможете конвертувати відео для телефону всього за пару хвилин.

Після закінчення процесу конвертації ви зможете відкрити папку зі збереженим файлом або запустити його прямо з програми. Використовуючи додаткову карту пам’яті, можна завантажити в телефон необмежену кількість фільмів, кліпів, відео слайд-шоу, і насолоджуватися їх переглядом, де б ви не знаходилися.

Як зробити відео для телефону?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!