Як зробити в Minecraft холодильник?

Як зробити в Minecraft холодильник?

кам’яний блок (хоча, встановити можна абсолютно будь-який твердий блок) металева Отже, спочатку встановлюємо на підлогу роздавальник. Крафт роздавальник з 7 блоків кругляка, одного лука і одного пучка Редстоуна. Докладніше про те, як все це зібрати воєдино, читаємо у відповідній статті. Кількома на роздавальник правою кнопкою миші і заштовхуємо в нього те, що хочемо в своєму холодильнику зберігати і, звичайно, отримувати, як тільки відкриваємо дверцята. На роздавальник ставимо кам’яний блок.

На цей же блок прикріплюємо кнопку, збоку. Кнопку можна зробити з дерева або з каменю, як вам більше подобається. Щоб встановити залізні двері, створювану, зрозуміло, їх заліза, необхідно зайти ліворуч або праворуч від всієї конструкції, трохи заходячи за неї і натиснути правою кнопкою миші в підлогу, прямо перед роздавальником, тримаючи при цьому двері.

Якщо клікаєте, знаходячись від роздавальника ліворуч, то двері буде відкривати вправо, і навпаки. Ну от і все, холодильник готовий! Тепер, підійшовши до нього і натиснувши кнопку, ви автоматично відкриваєте двері і активуєте роздавальник, плюються в вас тим, що ви в нього поклали. Можна також використовувати замість роздавальника і викидач.

Але єдине їх відмінність, в даному випадку, полягає в тому, що викидач віддасть вам, наприклад, не воду і відро окремо, а воду у відрі.

Як зробити в Minecraft холодильник?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!