Як зробити очі яскравіше?

Як зробити очі яскравіше?

Використовуйте доповнює колір тіней для повік. Як правило, щоб зробити очі світліше або яскравіше, потрібно наносити більш темні матові відтінки тіней для повік.

Світлі або блискучі тіні для повік, в принципі, теж можуть зробити очі темніше. Крім того, існують певні колірні схеми, які більш ефективно підкреслять колір очей, і, так як колір стає більш помітним, він здається світліше. Найбільш хороші результати будуть виходити, коли ви наносите тіні для повік, які мають доповнюючий колір до кольору очей. Також можна вибрати розділення доповнюють чи триадическими кольору. Доповнюють кольору лежать на протилежному боці колірного колеса.

Розділені доповнюють кольору включають вторинні кольори безпосередньо близькі до кольору очей і колір прямо протилежний відтінку між кольором очей і відповідним вторинним кольором. Триадическими кольору включають кольору, які утворюють рівносторонній трикутник при встановленні під кутом на колірному колесі. При розгляді кольору очей, уявіть помаранчевий колір на колірному колесі як коричневий, а червоний — як рожевий. Для блакитних очей застосуєте темно-коричневі відтінки.

Також можна нанести темно-фіолетові або жовто-зелені тони. Для зелених очей застосуєте темно-рожевий гвоздичний колір.

Також можна спробувати палений оранжевий або коричневий кольори, темне матове золото, або темно-синій. Для карих очей застосуєте темно-сині тіні для досягнення найкращих результатів.

Також можна спробувати темно-рожеві, темно-золоті або темно-фіолетові кольори.

Як зробити очі яскравіше?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!