Як зробити ніж?

Як зробити ніж?

Ковальська справа издревне вважалося таємним мистецтвом. Ось і сьогодні, середньо статистичному жителю навіть не прийде в голову те, що можна зробити ніж своїми руками за допомогою ковки. Звичайно, виготовити ажурну грати або скувати підкову тут треба вміння і досвід. Але розкувати наявну монтировку в необхідних розмірів лезо ножа справу посильну кожному.

В якості вихідного матеріалу можна використовувати практично будь непотрібні предмети. Наприклад, деталь від мотоцикла зношений шатун перетворюється на саморобний байкерський ніж. Можна зробити ніж своїми руками з ланцюга бензопили. Так само легко використовувати старий трос як джерело металу для виготовлення саморобного ножа. Перевиті волокна залишають на поверхні сліди як у булатної сталі, їх легко виявити за допомогою травлення поверхні ножа.

На відео Як зробити ніж показується як виготовити саморобний ніж зі старої монтування. Подивіться відео процесу виготовлення саморобного ножа з монтування. Звичайно, це трохи складніше, ніж зробити, але його можна осилити на будь дачі або відокремленому місці неподалік від житлових будинків. Як бачите зробити саморобний ніж досить просто.

Хотілося б затриматися на кількох моментах у виготовленні саморобного ножа. Замість деревинок перепалюваних в вугілля можна використовувати деревне вугілля для мангалів, він продається в магазинах і цілком доступний за ціною. Це дозволить практично на годину скоротити час підготовки до розковуванню заготовки для саморобного ножа. Насос краще використовувати ножний, для накачування гумових човнів, матраців і надувний меблів. Качати ногою набагато легше, а обсяг повітря, що подається набагато більше.

При поддувке основну роль грає обсяг повітря, що продувається, швидкості закінчення повітря зі шланга ножного насоса цілком достатньо. Якщо ні ковадла або лещат, то можна використовувати великий камінь з досить рівною верхньою частиною.

Для вирубки форми вироби краще застосовувати зубило з приварений (або прикрученою) до нього ручкою збоку. До речі, зверніть увагу як незручно виробляти дрібні дії довгим ножем, про це я писав у статті. Розжарювати заготовку треба до темнокрасного світіння, чим сильніше світиться заготівля тим більша у неї температура і тим її простіше кувати, однак при цьому сталь починає втрачати свої властивості і на виході у вас може вийде вельми крихкий ніж. Після закінчення ковальських робіт лезо ножа необхідно обробити на наждаку або бруску, заточити і відшліфувати.

Увага! Саморобний виготовлення холодної зброї в нашій країні заборонено!

Якщо ваш саморобний ніж виявиться холодною зброєю (за результатами експертизи), то вас судитимуть за статтею Незаконне виготовлення холодної зброї. Так що акуратніше з виготовленням свіноколов, кинджалів та іншого.

Так само рекомендую подивитися статтю.

Як зробити ніж?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!