Як зробити натяжна стеля?

Як зробити натяжна стеля?

Останнім часом стають все більш популярними. Такий інтерес до стельових покриттях легко пояснимо простотою конструкції і легкістю монтажу. Єдиною складністю для непрофесіонала може стати процес складання багетів, на яких кріпиться плівка.

Тільки попередньо варто подивитися відео як роблять натяжні стелі. Потрібно зауважити, що процес складання складових конструкції не забруднює приміщення і всі несучі елементи. Крім того, всі меблі на час установки стелі можна не виносити з приміщення. Натяжні стелі гарні також тим, що їх монтаж не вимагає підготовчих робіт. Таке стельове покриття відмінно приховує дефекти поверхні стелі: нерівності, тріщини та інше.

Якщо необхідно створити стеля має декоративний і оригінальний вигляд, радиться застосовувати плівку ПВХ з лакової блискучою поверхнею. Це допоможе візуально збільшити простір і висоту стін.

Як було сказано вище, головною складовою конструкції стелі є багети. Які являють собою кріплення, що дозволяють отримати однорідне натяг полотна. Як роблять натяжні стелі, відео Фиксирующая рейка кріпиться у стельового перекриття, її потрібно провести від однієї стіни до іншої. З іншого боку тим же способом кріпиться друга рейка, на яку надалі буде фіксувати пластикова плівка за спеціальною кромці.

У конструкцію багета включений кріплення, який зафіксує плівку в процесі монтажу стелі. Такий фіксатор діє по типу храповика.

При русі полотна фіксатор буде вільно ковзати по поверхні плівки. У такому випадку, якщо плівка нерухома, то вона кріпиться через розтягнення пружини, яка розправляється і придавлює валик до важеля. Якщо необхідно трохи послабити натяг плівки, для того щоб усунути неточності, то потрібно розвести важіль і валик.

При цьому полотно буде перетягувати, поки кріплення не повернеться в початкове положення. Після цього плівку можна знову натягнути і зафіксувати за допомогою кріплення. Таку операцію можна повторювати до отримання потрібного натягу полотна. Щоб не допускати перекосів полотна в процесі його установки, досвідчені фахівці рекомендують використовувати валик, на якому кріпиться кромка полотна. Конструкція такого фіксатора досить проста, її навіть можна зробити самостійно.

Кріпити полотно потрібно ретельно, інакше під час експлуатації краю конструкції стануть хвилястими. Якщо подивитися відео, як роблять натяжні стелі, то можна помітити, що в процесі монтажу застосовують теплову гармату для нагрівання приміщення. Після його нагріву край полотна заправляють в багет по всьому периметру приміщення, використовую кутовий шпатель в кутах конструкції і прямий, відповідно по прямих лініях.

Кріпити плівку потрібно починаючи з двох протилежних кутів. Далі в багет заправляють поперечні і поздовжні кромки плівки, і тільки після цього переходять до закріплення залишилися кутів. Прилади освітлення прикріплюються до натяжної стелі спеціальними стійками, які виготовляються зі сталевих смуг.

Кріпляться смуги до того, як почнеться процес монтажу стелі. Місцезнаходження кожного приладу відзначається на стельової поверхні. Після того, як стеля буде повністю встановлений, в полотні стелі в місцях стійок роблять отвори, краї яких обробляються спеціальними кільцями.

У цей отвір і встановлюють проводку та освітлювальні прилади. Якщо ви плануєте встановлювати масивні люстри, то варто сталеві листи замінити листами з деревини.

Як зробити натяжна стеля?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!