Як зробити напис на футболці?

Як зробити напис на футболці?

Нанесення написів на футболки. Футболки з написами на замовлення. 1. Як зробити замовлення? Замовити нанесення написів на футболки Ви можете, надіславши замовлення на нашу пошту або зателефонувавши нам, вказавши: 4) Колір написи і її місце розташування (груди, спина)

Необхідно нанести на футболку напис LAY HARD, футболка чорна чоловіча, розмір М, напис на грудях в два рядки білим кольором. Так само Ви можете просто надіслати фотографію або картинку з футболкою, яку необхідно зробити, ми підберемо відповідний шрифт і підготуємо для Вас макет.

Замовлення можна зробити по телефону, вказавши ту ж інформацію. Після цього ми надішлемо на Вашу пошту макет майбутньої футболки на узгодження, і після його затвердження почнемо наносити напис безпосередньо на футболку. Замовлення, як правило, готовий протягом доби з моменту його остаточного затвердження. 2. Який термін виготовлення футболок? Термін виготовлення залежить від багатьох чинників — кількості футболок в замовленні, складності написи, наявності футболок потрібного розміру і кольору на складі.

Якщо в замовленні всього кілька футболок, є можливість надрукувати їх протягом години з моменту затвердження макета. Макет можна затвердити поштою. Так само Ви можете під’їхати до нас в офіс, ми при Вас малюємо і погоджуємо макети, і через 15-30 хвилин можна буде забрати готовий замовлення. 3. Можете допомогти з дизайном?

Звичайно. Головне пояснити що Ви в результаті хочете отримати. 4. Можна привезти свою футболку і нанести на неї напис?

Можна, привозите. Щоб не втрачати час, можна заздалегідь узгодити макет написи поштою, тоді через 5-10 хвилин після приїзду зможете забрати її назад. 5. Напис якого розміру ми можемо надрукувати? Розмір напису фактично нічим не обмежений, точніше обмежений тільки розміром самої футболки. У разі необхідності, друк можна зробити від краю до краю, або від горловини до самого низу.

Місцезнаходження написи так само нічим не обмежена, надрукувати можна на будь-якій частині футболки. 6. Можливі кольори написи. Можна надрукувати напис майже будь-якого кольору.

Для більшої частини написів у підсумку використовуються чорний, білий чи червоний, ці кольори найкращим чином поєднуються між собою. Кілька прикладів готових футболок з написами: 7. Який шрифт вибрати для друку написи? Який вибрати шрифт для нанесення напису на футболку?

Варіантів безліч. Можете довіритися нам, і ми самостійно підберемо шрифт для написи. Або ж можете переглянути стандартні шрифти, використовуючи Microsoft Word, найбільш популярні шрифти це Arial, Comic Sans і Impact. Якщо потрібно щось особливе, можна скористатися популярними сайтами, що містять колекції шрифтів. Можемо порекомендувати наступні:

На останній сайт (dafont. com) хотілося б звернути особливу увагу, тому що на ньому зібрано дійсно багато красивих і стильних шрифтів на будь-яку тематику, і всі шрифти зручно згруповані по каталогу, що полегшує пошук. Якщо Ваша напис для футболки повинна бути англійською, і Ви не знаєте яким шрифтом її надрукувати, то пошук відповідного шрифту краще почати саме з цього сайту.

Мінус в тому що сайт англійською і на ньому немає шрифтів з підтримкою кирилиці. Зверніть увагу на те, що не всі шрифти підтримують російські букви, як правило це зазначено в описі шрифту на сайті. 8. Вартість футболки з написом. Вартість футболки безпосередньо залежить від розміру написи і місця нанесення — тільки на грудях, на грудях і спині, на рукаві. Вартість нанесення можна подивитися в розділі.

Для точного розрахунку просто надішліть Ваш запит на нашу електронну пошту або зателефонуйте нам, і ми зможемо сказати Вам остаточну вартість. Так само на вартість впливає кількість футболок в замовленні, чим більше футболок, тим, відповідно, дешевше буде коштувати кожна, причому незалежно від того однакові написи на всіх футболках або на кожній своя, важливо тільки загальна кількість. Замовити футболку зі своїм написом Ви так само можете використовуючи свій текстиль, наприклад купити футболку в магазині і привезти її нам для друку. У цьому випадку Ви платите тільки за саме нанесення напису, в середньому 200-300 рублів, залежно від складності та загальної площі. 9. Доставка і оплата замовлення.

Вартість доставки замовлення в межах МКАД — 200 рублів, для замовлень від 2000 рублів — безкоштовно, — безкоштовно. Доставка за межі МКАД — від 250 рублів. По Росії замовлення відправляється «Поштою Росії», вартість доставки складає 250 рублів. Оплата замовлення здійснюється готівкою в момент його отримання (замовлення до 50 футболок виконуються без передоплати).

При роботі з юр. особами замовлення виконується після передоплати на наш розрахунковий рахунок. Для того щоб зробити напис на футболці ми використовуємо саму відповідну для цього технологію Термоаплікація за допомогою німецьких поліуретанових плівок, напис виходить яскравою, колір абсолютно стійким.

Ви можете бути впевнені, що напис, зроблений на футболці за допомогою цієї технології, залишиться на ній назавжди, не тріска і не вицвітаючи.

Як зробити напис на футболці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!