Як зробити метеликів на стіну?

Як зробити метеликів на стіну?

Легкі, вільні, пурхають метелики, звичайно ж, краще почуваються на волі. Їх зображення на стіні вашого житла може романтичного настрою, але і дуже красивим прикрасою. Як створити на стіні панно з метеликів? Можна, звичайно, купити готові вінілові наклейки, яких маса продається на просторах інтернету. А можна піти в будівельний супермаркет, купити 1 м вінілової плівки і зробити унікальне панно з метеликів або у себе на кухні, або в будь-який інший кімнаті.

Створювати декор стін своїми руками з метеликів дуже захоплююче. Щоб панно вийшло масштабним, потрібно вирізати якомога більше метеликів самих різних розмірів. Для цього будемо дотримуватися такої послідовності дій. 1. Нам знадобиться трафарет метелики.

Де його взяти? Дуже просто зробити. Так з використанням фотошопа можна створити документ, на якому будуть розміщені однакові метелики різних розмірів: від найменшої до найбільшої. 2. Якщо фотошопом ви не володієте, отримуйте такий шаблон абсолютно безкоштовно від Допомагай-ки))) 3. Даний документ потрібно роздрукувати у звичайній фотолабораторії на форматі АЗ.

4. Далі вирізаємо шаблони, прикладаємо їх до задньої сторони вінілової плівки і обводимо. Від кількості вирізаних метеликів залежить і розмір панно. 5. Наступний етап викласти панно з метеликів на підлозі. Для цього можна черпати ідеї тут:

6. Потім робимо відповідну розмітку на стіні: наприклад, малюємо спіраль. 7. З метеликів знімаємо плівку і чіпляємо до стіни. Так можна створити як об’ємне панно: звільняючи від захисної плівки тільки клейову частину по центру метелика. Тоді метелик буде приклеєна тільки по центру, а її крильця буду ворушитися при найменшому протязі. Якщо використовувати щільний папір, а не вінілову плівку, то метелики по центру змащують клеєм і розміщують відповідно до схеми.

Все! Оригінальний декор кухні своїми руками готовий! Таким чином, за допомогою аркуша вінілової плівки, ножиць і шаблону можна здійснити вельми ефектне декорування інтер’єру зробити масштабну картину.

На стіні метелика виглядають просто чарівно! Декор стін своїми руками: оселіть в будинку метеликів! , 10. 0.

Як зробити метеликів на стіну?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!