Як зробити металошукач?

Як зробити металошукач?

Ніколи не знаєш, що закопано посередині твого дачної ділянки, може це бомба часів Другої Світової війни, а може урановий талісман часів Атлантиди. Титанова пластина в кістках давніх динозаврів або просто скарб, зробити простий саморобний металошукач в домашніх умовах з підручних засобів значить відкрити дорогу в дивовижний світ металобрухту і несподіваних знахідок. Золото пляжів і перли звалища, тепер все це легко виявити за допомогою простого металошукача своїми руками. Увага!

Бажано завжди мати при собі лічильник Гейгера (дозиметр радіації), утилізований метал часто радіоактивний! Як зробити металошукач в домашніх умовах?

Зверніть увагу на нижню частину схеми металошукача. Зразковий генератор складається з компонентів DD2.

1, DD2. 2, а ZQ1 є кварцовим резонатором частот fx = 0. 5. 1МГц.

Працює генератор на частоті f = 0. 5. 1МГц, з гармонікою від 5 до 10 у генератора пошуку. Останній повинен бути налаштований особливо ретельно, щоб уникнути різких коливань частот. Пристрій змішувача зроблено за елементами DD1. 4, а також буферними DD1.

3, DD2. 3. Перестроюваний генератор (L1, C3, С2, VD1) по контуру відбудуйте на f = fx * Kf, де fx = 0. 5. 1МГц, a Kf одне зі значень 1/10, 1/9, 1/8, 1/7, 1/6, 1/5. Налаштування схеми простого металошукача проводиться за допомогою конденсатора С2 (резистор R2 в середній позиції).

Щоб зробити металошукач в домашніх умовах з підручних засобів вам знадобиться вініпластовая трубка (із зовнішнім діаметром 1. 5см і внутрішнім 1см) у формі кільця діаметром 25 см, яка і послужить основою для пошукової котушки (на попередній схемі L1). Отвір передбачено для спеціальної палиці, за яку простий саморобний металошукач тримається в своїх руках. Обмотку котушки зробити зі ста витків дроту ПЕЛШО 0. 27.

У ролі електростатичного екрана послужить алюмінієва фольга, стрічкою намотана на обмотку з проводів. Не забудьте зробити в екрані розрив, щоб система L1 не стала замкнутою. Товарний вигляд пошукової котушці додадуть кілька шарів полівінілхлоридної стрічки. Живити простий металошукач можна від будь-яких батарей або акумуляторів.

Не забудьте користуватися подовжувачем з металу (наприклад палиця для лиж з дюралюмінію), а зібрану схему пристрою покласти в екран-коробку, також з металу. Контроль за частотами здійснюється за допомогою навушників, наприклад марки ТОН2.

Безкоштовно завантажити відео як зробити саморобний металошукач будинку з CD дисків можна Як використовувати металошукач для пошуку монет і коштовностей.

Як зробити металошукач?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!