Як зробити меблі для ляльок?

Як зробити меблі для ляльок?

Купити меблі, і навіть цілий будинок, для ляльки сьогодні не проблема. Але ж м’які дивани, виготовлені вручну, куди приємніше жорстких пластикових, куплених в магазині. Крім того, діти взагалі дуже люблять саморобні іграшки, тому що зроблені вони з любов’ю. клей, ножиці, трохи фольги, пара сірників, невелика паличка або соломинка для коктейлю, що клеїться плівка Отже, зробити меблі для ляльок можна практично з будь-якого матеріалу.

Наприклад, у вас завалялася коробка з-під взуття. З неї може вийти чудовий платтяна шафа.

Для його виготовлення потрібно клей, ножиці, трохи фольги, пара сірників, невелика паличка або соломинка для коктейлю, що клеїться плівка, найкраще під дерево, але можна взяти звичайний папір і розфарбувати її, як душа забажає. Для початку розріжте кришку коробки на дві половинки і відріжте короткі згини. Приклейте на одну з половинок кришки фольгу (вона буде імітувати дзеркало). Можна приклеїти дзеркала на обидві стулки.

Довгі згини дверцят шафи приклейте до зовнішніх сторонам з боків другій частині коробки. Зробіть ручки із сірників.

Обклейте плівкою під дерево або папером боковини коробки, задню частину і внутрішні сторони дверцят. Трубочку для коктейлю або паличку відміряйте по ширині коробки і відріжте. Це буде тримач для вішалок, закріпіть його всередині шафи.

Лялька зможе вішати речі на вішалки! А ось з невеликих коробок від цукерок вийдуть прекрасний телевізор і тумбочка-підставка під нього.

Головне, обклеїти їх папером відповідного кольору або розфарбувати. Із звичайних пластикових пляшок можна зробити велику кількість корисних речей для дому ляльки. Наприклад, з дволітровою пляшки вийде крісло. Для цього достатньо відрізати шийку навскоси.

У денце після цього кладуть шматочок тканини, який зображає накидку, або шиють подушечку за формою дна. З невеликої пляшки в півлітра вийде хороший торшер.

Від пляшки потрібно відрізати денце і шийку з пробкою. Дно пляшки стає підставкою торшера, а горлечко абажуром.

З’єднуються ці деталі за допомогою звичайної трубочки для коктейлю. Прикрасити такий торшер можна за допомогою шматочка красивої тканини, зібраної навколо пробки абажура.

Як зробити меблі для ляльок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!