Як зробити лого?

Як зробити лого?

Всім привіт! Сьогодні ми починаємо розмову про дизайн логотипу. На мій погляд, це одна з найбільш цікавих тем в нашій професії. Тема досить обширна, і охопити її цілком у рамках одного-двох постів неможливо. Тому, я розповім Вам про основні поняття і етапах дизайну логотипу, а в наступному пості продемонструю сам робочий процес, від ідеї до втілення.

Отже, що таке логотип? Логотип це один з найважливіших елементів фірмового стилю, завдання якого виділити компанію або товар серед собі подібних, і створити впізнаваний образ в очах споживачів. Але зрештою логотип це емблема. Це може бути проста комбінація з букв і цифр, геометричні фігури або елементарні зображення.

Перший, важливий етап в дизайні отримання первинної інформації від клієнта. Це Вам допоможе визначити для себе основну задачу проекту. Професійною мовою це називається написанням брифа резюме проекту. Перш, ніж почати роботу, постарайтеся зрозуміти, що саме очікує від вас замовник. Які його мети?

Пам’ятайте, що дизайн логотипу не робиться чисто інтуїтивно, наосліп. Зберіть необхідну інформацію. Для успішної роботи Вам знадобиться добре ознайомитися зі сферою діяльності замовника. Джерелами цієї інформації можуть бути, книги, статті.

інтернет і, звичайно, сам замовник. Приклад з життя. в інтернеті Crowda, мені допомогли 2 основних факту, які я знав про компанію: 1. Бізнес існує виключно в інтернеті.

2. Бізнес є абсолютно новою, унікальною моделлю рекламного маркетингу. Буква а перша буква алфавіту, виділятися з усього назви кольором і формою.

За формою вона нагадує собаку, самий використовуваний в інтернеті символ. Крім того слово crowd перекладається з англійської як натовп, скупчення народу.

Популярний вислів Stand away from the crowd, означає: виділятися з натовпу, бути не таким як усі. От і вийшло слово Crowd з незвичайним закінченням а. Сама по собі ідея не надто оригінальна, але замовник вибрав саме цей варіант. Підберіть наочний допоміжний матеріал.

Знайдіть логотипи, зроблені для схожих компаній, і досліджуйте їх стиль, техніку виконання, точність вираження ідеї. Спробуйте визначити, вдалі чи ці логотипи, чи ні. Обгрунтуйте свою висновки. Якщо вам сподобався логотип, візьміть собі на замітку його стиль і структуру.

Зберіть фотографії, колірні поєднання, шрифти або їх елементи та інші матеріали, які, на Вашу думку, допоможуть Вам визначитися з ідеєю і стилем Вашої роботи. Зробіть олівцеві начерки. Жоден комп’ютерний графічний редактор не може зрівнятися олівцевими начерками зі свободи й швидкості відображення ідеї!

Починаючи свій дизайн відразу на комп’ютері, ви свідомо обмежуєте уяву і ризикуєте застрягти на половині шляху. Спершу зрозумійте, що ви збираєтеся робити, а потім вирішуйте, як це зробити. Особисто я працюю за принципом: дизайн на папері, виконання на комп’ютері. Спробуйте теж і Ви відразу ж відчуєте, що працювати стало легше і цікавіше. Спершу зробіть чорно-білий варіант.

Як я вже писав, логотип повинен добре сприйматися, незалежно від розміру і кольору. Щоб цього домогтися, завжди починайте роботу з використанням тільки чорного кольору.

Колір явище занадто суб’єктивне і емоційне. Нерідко колір здатний послабити сприйняття всього дизайну в цілому.

Наприклад, глянувши на яскраво-червоний логотип, Ви миттєво зреагуєте на його колір, а не на елементи дизайну. Тому, доведіть до розуму дизайн чорно-білого варіанту логотипу, і лише після його затвердження замовником, приступайте до пошуку колірного рішення. Створіть логотип у векторному форматі. Програми векторної графіки, такі як Adobe Illustrator, FreeHand, Corel Draw, створюють графіком, засновану на математичних рівняннях, тоді як растрові графічні редактори, такі як

Adobe Photoshop, використовують пікселі зображення. Для того, щоб наш логотип можна було збільшувати або зменшувати без втрати якості, необхідно його створити саме у векторному форматі. Крім того, при підготовці до друку, векторний формат завжди у сто крат переважніше реєстрового.

Спрощуйте! чим простіше тим краще!. Прості логотипи легше запам’ятовуються і більш ефективно передають ідеї. Пам’ятайте, що потенційний клієнт компанії повинен побачити Ваш логотип на рекламному щиті, навіть проносячись повз на швидкості 100 км / год, або розрізнити його на упаковці товару на переповнених полицях магазину. Саме тому у більшості всесвітньо відомих брендів дуже прості логотипи.

Дотримуйтесь їх приклад спрощуйте Ваш дизайн! Виконайте логотип в кольорі. Вибирайте кольори для логотипу в залежності від Вашого цільового ринку. Пам’ятайте, що ті або інші кольори схильні піддаватися модними тенденціями.

Такі модні кольори можуть підійти молодий динамічної компанії. А ось, наприклад, банку буде до лиця більш консервативний набір кольорів, який послужить йому довгу службу. Намагайтеся скоротити набір квітів до двох-трьох. Пам’ятайте: чим менше і простіше тим краще!. Крім того, використання великої кількості кольорів тільки збільшує вартість проекту і ускладнює його виробництво.

Надішліть остаточний дизайн логотипу на затвердження замовника. Отримайте грошову винагороду і влаштуйте веселу вечірку!

Зайдіть на них, і наберіться ідей і натхнення!.

Як зробити лого?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!