Як зробити кріпера в Minecraft?

Як зробити кріпера в Minecraft?

Ендермен-мутант — це просто атас. Він має 200 життів (100 сердець), це стільки ж, скільки і у Ендер-дракона.

Цей моб дійсно дуже небезпечний. Двох попередніх мутантів можна назвати міні-босами, а ендермен — це справжнісінький бос. Має кілька атак. Нейтральний до тих пір, поки ми не подивимося йому в очі.

Коли він САГРО на нас, то у нього виросте ще 2 руки, і всього їх буде 4. Він може взяти в руки блоки і кидаючи ними. Якщо він підійде занадто близько, то він накладе ефект «Сліпота», і ми фіг що побачимо. Він може переміщуватися як і простий ендермен, може підкинути нас в повітря.

Ще у нього є здатність до «розмноження»: він становит примарним (на примари схожий), і розмножується. І його стає багато. Ще одна здатність — це рев.

Вона зносить нам 2 серця, а ще, якщо йтиме дощ, то він припиниться! Після смерті його останки будуть підніматися в повітря і кидати нас у різні сторони.

Після смерті з нього випададают перли і око Ендер, з невеликою ймовірністю може випасти рукавичка, за допомогою якої можна брати блоки і кидати їх. А якщо затиснути лівий шифт (Shift) і натиснути ПКМ в якесь місце, то ми телепортіруемся.

Рукавичка має 241 використання.

Як зробити кріпера в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!