Як зробити корону з паперу?

Як зробити корону з паперу?

У школах та садочках зараз проходять святкові Новорічні ранки. І батьки збиваються з ніг у пошуках дитячих карнавальних костюмах. Багато талановитих матусі роблять новорічні костюми дітям своїми руками. От і мені вчора довелося за ніч пошити костюм Кащея безсмертного. І зробити золоту Корону з паперу.

Зробити корону нескладно, а якщо довірити частину роботи дитині вийде захоплююче заняття для всіх. Так, нам ще наш Котей Баська допомагав. Нам знадобитися картон, фольга (звичайний рулон фольги для запікання м’яса підійде), клей, ножиці, олівець, сантиметр. Гарний настрій обов’язково! Заміряємо обхват голови дитини.

І малюємо на картоні прямокутник довжиною = обхват голови +2 см., шириною приблизно 7-8 см це наша висота корони, подумайте, який висота має бути ваша корона:

На відстані приблизно 4 см проводимо ще одну лінію, і від неї до краю малюємо зубчики. Можна зробити один або кілька центральних зубців вище інших. Тепер потрібно приклеїти одну сторону, підігнути і обрізати фольгу, і приклеїти другу сторону. Клей ПВА відмінно справляється з цим завданням.

Коли клей підсохне, обережно розрізати фольгу між зубцями і обернути навколо кожного картонного зубця. Склеїти краю корони. Ось і все!

Ми зробили Корону з паперу для Царя Кащея. Про те, як зробити Новорічний костюм Кащея:

Як зробити корону з паперу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!