Як зробити короб з гіпсокартону?

Як зробити короб з гіпсокартону?

Одним з поширених варіантів оформлення і маскування різноманітних комунікацій в будинку є створення короба з гіпсокартону. Зазвичай труби і вентиляція неакуратно стирчать і псують зовнішній вигляд приміщення своєї громіздкістю, будь то кухня, ванна або санвузол.

Буває так, що деякі технічні деталі труб просто не дозволяють підвести навіть підвісну стелю або шпалери до краю стіни. Тому щоб приховати комунікації, в цій статті ми спробуємо описати, як зробити короб з гіпсокартону на стелі самому, торкнувшись всі деталі по збору та встановлення такої конструкції.

Отже, нам потрібно закрити стирчить трубу зі стіни без сантехнічного втручання, тому ми створимо короб в якості декору і обладнаємо його світлодіодними лампами. У результаті має вийти стеля другого рівня, вірніше його фрагмент. Не переживайте, впоратися з порівняно просто, а робота здасться вам швидкої і маловитратної.

З чого почати? Для початку потрібно гарненько профарбувати і покрити грунтовкою труби щоб уникнути появи іржі та їх довговічності. По-друге, бажано привести стелю перед монтажем конструкції в порядок: закласти дірки в стелі у труб.

Зазвичай після будівельних маніпуляцій труби далекі від досконалості і діри навколо слід закрити монтажною піною і штукатуркою. Потім трохи почекати, коду просохне обробка, а вже потім переходити до роботи з гіпсокартоном.

Приготуємо кронштейн, до якого ми прикріпимо короб. Можна скористатися профілем для моделювання, який використовується для створення нестандартних деталей. Профіль вибирайте жорсткий, стельовий, куди з легкістю можна вкрутити саморіз. Від профілю відріжемо шматок певної довжини, розраховується він у такий спосіб: відстань від основної стелі до підвісної + 70 мм на загин.

З одного боку профілю по гранях робимо надрізи близько 40 мм, потім загинаємо в сторони і просвердлюємо отвори невеликого діаметра під шурупи. Відрізаємо центральну частину. З іншого боку робимо на кожній грані надріз 50 мм.

Щоб центральна частина не заважала, загинаємо. За горизонтальному рівню прикручуємо до стіни UD-профіль і стежимо, щоб він знаходився рівно по нижньому краю майбутнього короба на стелі з гіпсокартону; Саме на CD-60 профіль кріпиться потім край гіпсокартону, який буде щільно прилягати до труби;

З профілю CD-60 ріжемо шматок завдовжки 160 мм з перпендикулярними краями і вставляємо його в UD-профіль одним краєм, а інший закріплюємо шурупами на кронштейні; І заключний момент укладання гіпсокартону звичайним способом. Отже, у нас вийшов стельовий короб з гіпсокартону своїми руками замість некрасиво випирає труби зі стіни. Можна обладнати його світлодіодними лампами, тим самим створивши ще більш вдосконалений варіант короба з підсвічуванням.

Якщо в кухні вас турбують не тільки труби, але і вентиляція кухонної витяжки, можна спробувати закрити і її, а всередину вбудувати світильники. Враховуючи товщину листів гіпсокартону, кріпимо направляючі (27 х 28 мм);

Закріплюємо напрямні дюбель-цвяхами. Далі ножицями по металу можна нарізати підвіси 60 х 27 мм з направляючої. Розмір підвісів безпосередньо залежить від розмірів короби, не переборщіть. Підвіси прикріплюються до напрямної на стелі саморізами. Монтується напрямна, що утворює короб стельовий з гіпсокартону, вірніше його нижній край.

Зверніть увагу напрямна повинна бути без перегинів і перебувати на однаковій відстані щодо стелі. Спорудження короба в принципі так само має мету вирівняти кут, тому бажано все виміряти по кілька разів, наприклад за допомогою чудо-приладу лазерного нівеліра. Чим доповнити? Гола конструкція короба виглядає, звичайно, посередньо і незакінчено.

Так як основний монтаж ми описували для, можна облагородити це місце додатковим освітленням. Намітити заздалегідь місця і закріпити електричні дроти. Відштовхуйтеся від того, щоб дроти не заважали, коли будете важити короб; Закріпити всю конструкцію, попередньо перевіривши підставу короба. Думаю, ви вже здогадалися, що перед тим, як виготовляти стельові короба з гіпсокартону, має сенс нарізати сам гіпсокартон на смужки.

Для цього виміряємо основу і виріжемо їх з листа, а потім закріпимо саморізами до напрямних профілю. Подивіться уважно, чи не забули заховати дроти, роблячи монтаж короба з гіпсокартону на стелі, тому що розбирати всю конструкцію і збирати заново, в наші плани не входить. Переконавшись, що дроти вилучені з поля зору, можна приступити до свердління отворів під точкові світильники, попередньо разметив лист гіпсокартону.

Традиційним методом прикручуємо розмічену смужку до профілю, куди акуратно і вставимо освітлення. Наступні роботи повністю на ваш розсуд: це може бути фарбування, побілка, проклейка стиків, вставка армуючих куточків, шпаклівка поверхні і т. д. Можна звернутися до перегляду відео: воно наочно демонструє, як можна виготовити короб з гіпсокартону своїми руками на стелі вашої квартири . Як показує практика, створити таку конструкцію під силу й самому господареві.

Короб на стелі з гіпсокартону не тільки елемент декору, а й прекрасна можливість випробувати свої сили, відточити майстерність. Виявляючи акуратність і терпіння можна досягти вражаючих результатів, перетворивши ваш будинок.

Як зробити короб з гіпсокартону?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!