Як зробити конус?

Як зробити конус?

Конус з паперу зазвичай роблять для виготовлення безлічі цікавих виробів. Зробити такий конус досить просто. — Клей, скотч або степлер — ножиці. * Якщо у вас немає циркуля, то можете замінити його олівцем з мотузкою. Відміряйте потрібний радіус на нитці, прив’яжіть або просто притисніть пальці олівець до нитці.

Використовуйте палець іншої руки як центр кола. Далі просто малюйте коло навколо центру. 1. Виріжте коло будь-якого діаметру. 2. Потрібно розділить коло на 4 частини. Для цього складіть коло навпіл по горизонталі і потім також по вертикалі.

У вас вийшли 4 згину. 3. Розріжте одну з чотирьох частин.

4. Тепер вашу заготовку можна згорнути в конус і закріпити, наприклад, скотчем, степлером або клеєм. * Якщо ви вирішили скористатися клеєм, то можете скріпити прищіпками ті місця, де дві частини склеюються. * Конус може вийти широким, але його можна відрегулювати чим гостріше хочете зробити конус, тим більшу частину вам потрібно відрізати з кола (мінімум 1 частина, максимум 3 частини). Не обов’язково саме чверть відрізати, можете відрізати півтора шматочка (1 чверть і половина наступної чверті). На цій схемі ви можете дізнатися як зробити широкий, середній і загострений конус.

1. Отриманий конус поставте на новий аркуш паперу і обведіть дно. 2. До зовнішньої лінії дна вам потрібно додати 1см і провести ще одну лінію (тобто радіус цього кола буде на 1см більше, ніж попереднього).

По цій лінії вам потрібно вирізати коло. 3. Зробіть зубчики, вершина яких буде впиратися в зовнішній круг (той, у якого радіус на 1см більше). 4. Зігніть зубчики вгору і змастіть клеєм. 5. Вставте дно всередину конуса і склейте.

Зі звичайного паперового конуса можна зробити ось таку красиву ялинку, яка прикрашатиме ваш будинок, кімнату або навіть офіс. Ви також можете подарувати її другові або близькій людині.

За вищевказаною інструкції ви зробите конус, а далі дізнаєтеся, як його прикрашати. 1. Обклейте конус скотчем або обмотайте його харчовою плівкою. 2. Приготуйте товсті нитки і обмокніте їх в клеї ПВА. Можете змішати півсклянки клею з половиною склянки води.

3. Намотайте нитки на конус і залиште їх сохнути. 4. Через дно витягніть ваш паперовий конус з плівкою, залишивши лише нитки, які застигли у формі конуса.

5. Прикрасьте ялинку за вашим смаком. Можете використовувати бантики, намистинки, блискітки і навіть невеликі декоративні фрукти.

Зі звичайного конуса ви зможете зробити красиву подарункову упаковку, і спорядити її печивом та цукерками. Це буде відмінним подарунком для будь-якої дитини. — Солодощі. 1. Виріжте круг для конуса і відріжте від нього чверть (як показано на малюнку).

2. Додайте до країв відрізаною чверті подвійний скотч або клей. 3. Відріжте довгий шматок гофрованого паперу і приклейте його до вашого майбутнього конусу (до тієї чверті, що ви відрізали від круга).

Поки будете клеїти, робіть невеликі складки для краси (див. картинку). 4. Загніть назад гофровану папір і склейте всю чверть, щоб вийшов конус. Можете замість клею використовувати подвійний скотч або степлер.

5. Випряміть гофрований папір, покладіть солодощі всередину конуса і зав’яжіть папір стрічкою. * Можете прикрасити зовні ваш конус — використовуйте наклейки, наприклад. А ось такі красиві тварини у вас вийдуть, якщо ви додасте вусики, вушка, і мордочки вашим паперовим вихованцям.

Зрештою можна просто красиво прикрасити конус, і вийти ось такий елемент декору.

Як зробити конус?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!