Як зробити коньяк з самогону?

Як зробити коньяк з самогону?

Коньяк, завдяки своїм високим смаковим якостям, завжди вважався одним з елітних алкогольних напоїв. Цей міцний напій насиченого бурштинового кольору, наділений цікавим ароматом з ванільними нотками, і приємним смаком, якого вдається досягти після двократної перегонки натурального вина і витримки. Так готують справжній коньяк, але багатьох цікавить, як можна приготувати його самому.

Приготувати цей цікавий напій просто. Але результат вийде схожим на традиційний коньяк тільки по виду, аромату і смаковим якостям, адже у складі домашнього коньяку не опиниться виноградного спирту і речовин, які отримує натуральний коньяк під час витримування в бочці з дуба.

Нижче наведено кілька простих в освоєнні рецептів домашнього коньяку із застосуванням самогону. 1. Вам знадобляться: три літри горілки або самогону. Лимонна кислота і марганцівка (на кінці ножа), ложка міцного чорного чаю, цукру ванільного і кмину, гвоздика (7 шт). Марганцівку потрібно використовувати для самогону, її попередньо додають в бутель, щоб осіли шкідливі сивушні масла. Але якщо використовується горілка, така процедура не потрібно.

У алкогольний напій додають висушені внутрішні перегородки горіхів, чай, цукор, кмин і гвоздику, останньої додається лимонна кислота. Коньяк потрібно настоювати впродовж трьох діб (при стандартній кімнатній температурі). Вжити напій краще протягом першого тижня після змішування складових.

2. У наступному рецепті для приготування коньяку використовуються дубові тріски. Для приготування старовинного напою знадобиться кора молодого дуба. Попередньо її розпилюють на бруски не більш семи сантиметрів і сушать, після за допомогою сокирки і молотка кора розбивається на друзки, розміром приблизно 2 мм. Банки, заповнені трісками до плічок, заповнюють міцним самогоном (незгірш 45 оборотів), на літр напою додається 1 ложка цукру. Настоюватися коньяк повинен 3 місяці в темряві.

Після чого настій фільтрується і коньяк готовий. Одержаний 45-градусний напій матиме не тільки коньячний смак, а й тонкий аромат.

3. Вам знадобляться: 1. 5 літра самогону, дві подрібнені горошинки запашного перчика, глюкоза (3 таблетки), кориця і ваніль на загостреному кінчику ножа. По одній ложці дубової кори, чорного чаю, звіробою і шипшини можна додати лавровий лист, але цей інгредієнт не обов’язковий. Всі інгредієнти, крім глюкози, перемішують, переливають в скляну сулію, щільно закривають кришкою і залишають на 3 дні в темряві.

Перед подачею на стіл напій потрібно процідити, додати глюкозу. 4. Знадобляться: 3 літрова банка самогону, по 3 ложки кави і цукру, одна ч. ложка кориці і ваніль (на кінці ножа), а також 15 квіток гвоздики. Усі сухі інгредієнти перемішують, заливають невеликою кількістю самогону і збовтують до повного розчинення цукру.

Після цього додається залишився самогон. Наполягати напій потрібно із закритою кришкою протягом 2 тижнів, захистивши його від світла.

Після цього коньячний напій проціджують і його можна подавати на стіл. Коньяк в даний час дуже популярний, і його часто роблять в домашніх умовах.

Це не дивно, тому що коньяк, приготований по одному з вищеописаних рецептів, буде наділений чудовим смаком. Крім того, якість коньяку, що стоїть на магазинних полицях, часто викликає сумніву, на відміну від домашнього напою, приготованого з натуральних продуктів власними руками.

Як зробити коньяк з самогону?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!