Як зробити клітку для кролика?

Як зробити клітку для кролика?

Сьогодні реалізував свою нову ідею в будівництві клітин. Вирішив викласти в окрему тему так як вийшла довга фотосесия. ))) Може кому знадобиться мій досвід. і так почнемо. потім кріпимо сітку яка буде служити підлогою, ось так. підлога готова. і гніздо майже готово. потім можна виготовити годівниці, ось так вони будуть виглядати, але про це трохи пізніше в верху пускаємо дві перемички, надалі сюди подаватиметься корм і сіно бункер вставляється з верху і більше не чим не кріпиться, його теж завжди можна дістати. Це зручно, так як кожен раз перед черговим заповненням потрібно чистити годівницю. ось така деталь внизу необхідна що б корм подавався до останньої крихти в годівниці. тепер можна ставити назад бункер і випробовувати годівницю. випробування пройшли вдало, корм подається, Далі за годівницею будуть ясла для сіна, тут простий варіант поставити прути від самого верху і низу.

Але у мене ненадані під рукою таких прутів, довелося викручуватися з того що знайшов. Добре що в гаражі завалялася старовинна пачка електродів, вони вже аж зрослися між собою, добре що ні викинув))) довелося почистити і робити з них. Так як довга еллектрода менше, я зробив ось такі рамки Залишилося тільки двері. ну вобщем тут все просто. ось приблизно ось так. Ось така вийшло клітина.

Як бачите все дуже просто, таку клітину може побудувати будь-який, може кому й допоможе моя шпаргалка. Матіріала витрачено на 90 $, плюс 12:00 моєї роботи (домислював по ходу), следущую таку зроблю вже годин за 8, якщо знову не модернізується проект. ))).

Як зробити клітку для кролика?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!