Як зробити кіндер?

Як зробити кіндер?

Кіндер Сюрприз це кондитерський виріб у вигляді шоколадного яйця, що містить усередині маленьку іграшку; спочатку призначене для дітей. Іграшки розробляються як власними, так і запрошеними дизайнерами і (за весь час існування) виготовлялися багатьма компаніями по всьому світу. — Сюрпризи з шоколадного яйця радують нас з 1972 року. Їх винахідником був швейцарець Генрі Рот дизайнер, якому в голову прийшла ідея створення іграшки, помещающейся всередині Кіндер Сюрприз. — Для країн з жарким кліматом яйця Кіндер Сюрприз з іграшками усередині випускаються Ferrero в менш плавках варіанті під назвою Kinder Joy. — У зв’язку з повсюдним поширенням мережі Інтернет, виробниками Kinder Surprise було запроваджено нововведення Інтернет-сюрприз.

Супроводжуючий іграшки вкладиш, став містити так званий Magicode, який давав доступ до ігор на сайті magic-kinder. ком. Але існування Magic-коду було недовгим і тривало всього кілька років. В даний час сайт magic-kinder. ком пропонує розваги та ігри для будь-якого зі своїх відвідувачів код не потрібно. — У лютому 2007 року на аукціоні eBay колекція з 90 000 іграшок витягнутих з яйця Кіндер Сюрпризу була продана за 30000 euro. — В Італії та Іспанії шоколадні яйця називаються Kinder Sorpresa. У Німеччині Kinder Uberraschung У Португалії та Бразилії Kinder Surpresa.

У Швеції та Норвегії Kinderoverraskelse. — Крім Кіндер Сюрпризу компанія Ferrero виробляє цукерки, драже, тістечка, пасти, шоколад, батончики: Ferrero, Raffaello, Fiesta, Nutella, Duplo, Тік-Так і інше, інше. — Шоколадне яйце Кіндер Сюрприз заборонено до продажу в США, де згідно з федеральним законом 1938 не можна вкладати неїстівні предмети в продукти харчування. — За 30 років існування Кіндер Сюрпризу було продано 30 мільярдів шоколадних яєць.

Газель з дизельним турбодвигуном Cummins — надійний комерційний автомобіль з прекрасною керованістю і маневреністю.

Як зробити кіндер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!