Як зробити кінь з паперу?

Як зробити кінь з паперу?

Новий рік вже пихкає, поспішає. Треба поспішити і нам з прикрасами.

Сьогодні хочу поділитися не зовсім майстер-класом, а ідеєю. До нас біжить, спотикається рік Коня. І хоча Новий рік за східним календарем прийде до нас тільки 31 січня, але привітати нову господиню Синю Кінь можна і заздалегідь. Минулого разу ми майстрували, і народилася у мене ідея створити подібні прикраси у вигляді фігур коней. А що?

Кінь тварина красиве, в русі. І їй дуже сподобається і на люстрі сусідити зі сніжинками, і на віконному склі гарцювати. Та й дзеркало своєї особливої вона прикрасити не геть. Вже у кого на що фантазії вистачить.

Задумано зроблено! Особисто у мене вже є дуже симпатична паперова конячка, яка буде скакати під стелею в оточенні балерин. На цьому я не зупинюся люстра в будинку не одна, та й синові мої експерименти з папером припали до душі відвезе він в студентський гуртожиток частина моїх старань. Ну а поки моя кінь не поскакала, хвалюся: Поселіть в своїх будинках і квартирах і ви чудових конячок.

Я приготувала для вас шаблони коней ого-го! Багато! Є й білі, є і сині все, як годиться в кращих будинках, де люблять робити прикраси на Новий рік своїми руками. Беріть, користуйтеся, вирізайте з насолодою і задоволенням. Всі картинки клікабельні.

Сподіваюся, я вас вразила Ну а якщо так, то швиденько роздруковуємо силуети коней, беремо ножиці і готуємо нові місця для поселення нових жителів у ваших будинках.

Можете вже провести генеральну репетицію. Іподром НЕ іподром, але граціозні красуні виглядають дуже ефектно. Не гірше балерин-сніжинок

Залишайтеся з Даруй Словом, і ми ще багато чого встигнемо зробити своїми руками, щоб наш Новий рік вийшов ошатним, красивим і по-справжньому креативним!.

Як зробити кінь з паперу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!