Як зробити катер?

Як зробити катер?

Компанія ССК Вівакрафт Інжиніринг займається проектуванням і виробництвом склопластикових і алюмінієвих катерів. З 2011 року йшло проектування катера розмірністю 5. 8 на 2. 2 метра. З січня місяця цього року запрацювало виробництво для серійного випуску цієї та інших моделей орієнтовно 10-12 катерів на місяць. На сьогоднішній день на складанні коштує близько 15 корпусів.

Паралельно збирають нових дві моделі. 2. Це найперший катер, дослідний зразок, який проходив сертифікацію. 3. Споруда катери починається з моделювання.

На фото бригада модельників. Під кожну деталь робиться матриця, за якою серійно виготовлятимуть деталі. Це знімали матрицю з бовдура і вона залипнула. 4. Готові деталі для монтажу. є металеві і зі склопластику, де є можливість полегшити конструкцію.

Всі деталі робляться тут. 5. 6. Збірка-зварювання нової моделі 5-ти метрового катера. Корпус лежить догори кілем, зводять бортовий лист до плоского форштевню. На другому фото готовий алюмінієвий корпус для VC180HTM, буква M в кінці означає металевий, чекає одягання палуби. Взагалі модель проектувалася з самого початку як конструктор, одна і та ж палуба може вставати, як на пластиковий, так і на алюмінієвий корпус, також палуба дозволяє робити різну компоновку — боурайдер (це двоконсольних варіант з відкритим носом), хардтоп (це велика полурубка) , каютний варіант.

Може змінюватися і компоновка заднього кокпіта — від простих стійок крісел з величезним (за мірками катера) заднім диваном розміром 172 на 90 см, до установки рундуків з вбудованою плитою і миттям. 7. Матриця корпусу і апарат для нанесення склопластику. У ній формуется корпус майбутнього катера.

8. Пиріг, з чого набрана товщина стеклопластиковой деталі, деталь тільки з матриці, не обрізана. Кілька шарів стекломата з армуванням склотканиною. На другому фото матриця палуби, з виклеєний в ній деталлю палуби зі вклеєними гратами підсилення.

Чекає черзі на обрізку. 9. Корпус катера зсередини із вклеєною стрингерного кошиком, яка дає жорсткість корпусу. 10.

Камера виклейкі склопластику, в ній стоїть деталь даху і деталі заднього дивана. На другому фото ділянку обрізки деталей після виклейкі, де за шаблонами, точно в розмір обрізається деталь (в даному випадку палуба) з технологічними вирізами для монтажу рундуків, релінгів, рим-качок, рим-скоб, тех. отворів для люків і монтажу відливних шпігатов. 11. Ділянка зварювання де виготовляють релінги з нержавіючої сталі, рамки стекол, бензобаки.

12. Стенд для зборки електропроводки на катер. На другому фото монтаж електропроводки. 13. Повнолицеві маски для роботи зі смолами зі спеціальними стирольні фільтрами.

14. Стіл розкрою стекломатеріала. На другому фото алюмінієвий профіль необроблений для складання рамок скла. 15. Зібрана палуба для алюмінієвого корпусу, готова сісти на корпус.

16. Не без гумору. 17. 18. Деталь даху перед вклейкою стекол.

19. Водійське поворотне крісло з умивальником-мийкою і краном води, ходової правий вогонь (правий зелений) і ніша для установки газової плити.

20. Фінішна полірування деталі даху. 21. Готовий катер.

22. Гол. редактор журналу Катери та Яхти вже проводив тест катера на воді. Відзначив вдалий дизайн, якість збірки і хороші характеристики в плані дуже великої вантажопідйомності катери, в тому сенсі, що при даному розмірі та вазі човні потрібен маленький мотор для виходу на глісер. Так катер виглядає на воді. Найближчим часом, як налагодиться погода, я теж проведу його тест-драйв.

На виставці катерів в Тольятті 6-8 червня, будуть представлені два катери, на одному з яких можна буде прокотитися. Базова ціна катери 449000 рублів. Ознайомитися з усіма характеристиками катерів і вартістю додаткового обладнання можна на сайті.

Це нова модель відкритого боурайдера, яка буде готова до спуску через місяць. PS Зараз виробництво розширюється, у зв’язку з чим виникли кадрові проблеми.

Підприємству дуже потрібні тямущі люди, які вміють працювати головою і руками, дзвонити +79276094681 (Андрій Володимирович, начальник виробництва).

Як зробити катер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!