Як зробити карту скарбів?

Як зробити карту скарбів?

Озброюйтеся ножицями, найкрасивішими журналами і виберіть свої фотографії, на яких ви подобаєтеся собі найбільше. Що далі, думаю, ви вже здогадуєтеся. Виберіть той інтер’єр, ту машину, ті коштовності, ту красуню або красеня, той заміський будинок, що, на вашу думку, є уособленням вашої мрії, і помістіть свою фотографію в центрі цієї самої краси. Важливо Зверніть, будь ласка, увагу на те, щоб на зображенні не було похмурих, що загрожують об’єктів, озброєних людей і будь-яких негативних сцен.

Тільки радість, тільки краса, тільки достаток, тільки здоров’я, тільки любов Розумієте, що ви робите? Ви показуєте самому собі і Всесвіту, що мрія ваша вже досягнута. Ви вже отримали все те, про що мрієте. У вас це є, причому в самому найкращому вигляді, в найдосконалішою формою, в самому блискучому вираженні.

Куди помістити Карту скарбів? Є кілька варіантів, і всі вони гарні. 1. У вашій спальні на такому рівні, щоб ви бачили її вранці після пробудження і ввечері перед сном. Дуже важливо, щоб очі ваші бачили вашу мрію постійно.

2. У сектор Багатства або сектор Дітей (або Плоду) вашої квартири. Детальніше про ці секторах читайте в 4 частини цієї книги. 3. Якщо ваші дії викликають негативну реакцію в оточуючих то ви вчините правильно, якщо повісите вашу Карту скарбів всередину шафи з одягом.

Це ваш шафа, і ви маєте право вішати туди все, що хочете Що може перешкодити виконанню бажань? Недоброзичливі або пусті погляди і питання. Тому намагайтеся перед приходом гостей прибрати вашу Карту в затишне місце.

Не варто й розповідати про неї випадковим людям. Вібрації мрії дуже тонкі.

Заздрість і нерозуміння можуть порвати ті тонкі срібні нитки, по яких як по проводах, біжать наші бажання в Нескінченність. Бережіть вашу мрію. Що може посилити дію Карти скарбів? Будь-який символ Божественності. Наприклад, знак Ом, зображення Будди, Ісуса або святого.

Все, що у вашій свідомості пов’язує вас з Богом. Таким чином, ви підкреслюєте, що знаєте про те, що ми отримуємо всі блага з невичерпного Божественного джерела. Є сучасний спосіб удосконалення вашого твору.

Багато фотоательє на ваше прохання можуть зробити комп’ютерний колаж, тобто професійно вставляють ваше персональне фото в будь фотографічний інтер’єр. Ефект приголомшливий Достовірність стовідсоткова. Ви зможете милуватися самим собою в італійському палаццо або за кермом розкішної красуні машини. Пробуйте, робіть, і ви побачите, як буде змінюватися ваше життя.

Я знайома з людиною на ім’я Олександр, який домігся чудових результатів, поєднуючи Карту скарбів з аффірмациі. Він пристрасно мріяв про сріблястому мерседесі.

Рівень доходів Олександра на той день дозволяв йому купити тільки третина машини. Але це його не бентежило. Дізнавшись про те, що Карта скарбів допомагає втілювати мрії в життя, він, не втрачаючи часу, вирізав картинку з мерседесом-густо приклеїв свою фотографію, що випромінює щастя. Помістив він свій твір поруч з дзеркалом і щоранку, коли голився, він дивився на машину своєї мрії. При цьому Олександр говорив так: Я завжди отримую те, що хочу.

Легко і без зусиль. Приблизно через місяць йому подзвонив приятель-автослюсар і сказав, що один його клієнт продає сріблястий мерседес за третину вартості, так як терміново їде за кордон. Олександр купив машину за ті гроші, які у нього були.

Збіг? Тільки не для нас.

Ми-то знаємо, що кожне збіг це посмішка наших добрих Ангелів, які постійно допомагають нам у виконанні бажань. На практиці ваша робота виглядає так.

Ви вписуєте в Карту скарбів аффірмацію, підтримуючу певне бажання. Наприклад: Зараз я приймаю від Вищих Сил прояв моєї мрії на благо всіх живих, найсприятливішим і безпечним чином або просто: Всі мої бажання збуваються легко і без зусиль, для загального блага.

Матеріал взято з книги Н. Правдиной Я виконую желаніяq.

Як зробити карту скарбів?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!